телефон приймальні
+38 (0382) 79-47-26

  Громадське обговорення

  Структура Департаменту

  План роботи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

  Відкритість органів управління у сфері освіти - відкриті дані

  Прозорість та інформаційна відкритість підпорядкованих закладів освіти

  Особистий прийом громадян

  Звернення громадян

  Доступ до публічної інформації

  Замовлення документів про освіту державного зразка у 2018 році

  Нормативна база

  Програми

  Дошкільна освіта

  Загальна середня освіта

  Зараховуємо дитину до 1 класу

  Методична робота

  На допомогу вчителям щодо впровадження нових Державних стандартів освіти

  Робота з обдарованими дітьми

  Виховна робота

  Державна підсумкова атестація 2018

  Готуємось до ЗНО-2019

  Оздоровлення 2018

  Хмельницька міська психолого-медико-педагогічна консультація

  Контакти

  Освітні заклади

  Новини

  Анонси

  Освітні сайти

  Охорона праці та безпека життєдіяльності

  Передовий педагогічний досвід

  Громадська рада при Департаменті освіти та науки

  ВАКАНСІЇ  << Грудень 2018 >>
  НдПн Вт Ср ЧтПт Сб
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31 

Новини

 
Старшого лейтенанта Івана Віхтюка вшанували вечором – спомином

     Війна - це завжди горе, біль і гіркі сльози. Вона забирає кращих з кращих. Та ми повинні пам’ятати своїх Героїв-захисників, славних земляків. 4 грудня, виповнилося б 39 років хмельничанину Івану Віхтюку, який загинув у зоні АТО в 2015 році. Цього дня, у велике свято – введення в храм Пресвятої Богородиці, відбувся вечір спогадів про Героя. Рідні, вчителі, друзі та знайомі зібралися у колегіумі імені В. Козубняка, щоб згадати, яким був Іван за життя.

«Ми будуємо дитячі садочки, храми, спортивні майданчики, інші об’єкти. Це все наші з вами маленькі перемоги на шляху до великої перемоги заради Української держави. З таких речей складається успіх. Ці успіхи, ці позитиви, дитячий сміх не просто так. Це все завдяки таким людям, як Ваня Віхтюк, усім українським героям, які віддали своє життя, аби ми з вами мали таку можливість, бо якби не вони, все було б по-іншому. Ми б не збиралися у цій залі, не починали б день з уроків, не відкривали б спортивних майданчиків, українських храмів, не тішились життю, - звернувся до присутніх міський голова Олександр Симчишин. – Української держави могло б і не бути. Ми з вами живемо і працюємо завдяки таким справжнім українським Героям. І ми це повинні пам’ятати кожної хвилини, тоді і працювати будемо краще, і успіхи будуть іншими. В пам’ять про них ми повинні реалізувати головну ідею вшанування – це не просто вечір, хороші і правильні слова, це сильна, мирна Українська держава заради наших дітей і онуків. Щоб наші діти й онуки жили в мирній державі, проводили такі вечори пам’яті, знали про українських героїв, але ніколи не знали що таке війна. Пам’ять про Героїв повинна жити вічно».

Під сумні розливи пісні «Пливе кача» присутні вшанували Героя хвилиною мовчання та запалили свічу пам’яті. Детальніше...

5 Грудня 2018 р.
Нарада для керівників закладів освіти з питань охорони праці

     04.12.2018 року за участі начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області Франка Вадима Миколайовича, заступника начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці – начальника відділу охорони праці Хмельницької міської ради Стукана Олександра Миколайовича відбулася нарада для керівників закладів освіти, на якій піднімалися питання:

-   стан охорони праці та промислової безпеки в соціально-культурній в області;

-   стан виробничого травматизму в закладах освіти;

-   причини травмування працівників закладів освіти;

-   типові порушення нормативних вимог при виконанні робіт на висоті;

-   профілактичні заходи щодо усунення причин виробничого травматизму в соціально-культурній сфері.;

-   розслідування нещасних випадків в галузі освіти м. Хмельницького;

-   якість розслідування нещасних випадків;

- шляхи поліпшення елементів системи управління охорони праці закладів освіти. Детальніше...

4 Грудня 2018 р.
Тренінг "Протидія торгівлі людьми"

     На Хмельниччині проходила інформаційна кампанія з нагоди Міжнародного дня боротьби за скасування рабства. У рамках проекту ОБСЄ «Поширення НМВ суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за участі Благодійного фонду «Ксена» для практичних психологів закладів освіти м. Хмельницького проводилися тренінги за програмою протидії торгівлі людьми, ідентифікації постраждалих і взаємодії держслужбовців у наданні допомоги особам, що постраждали від злочину торгівлі людьми. Детальніше...

4 Грудня 2018 р.
Громадський інститут відповідального батьківства

     29.11.2018 року на базі навчально-виховного комплексу № 5 міста Хмельницького відбулося засідання громадського інституту відповідального батьківства за участі працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 за напрямком «Шкільний простір – простір для кожного». Учасників ознайомили із метою та завданнями функціонування інклюзивно-ресурсного центру, з поняттям «інклюзії» та наголосили на важливості здобуття освіти кожною дитиною, незалежно від її особливостей.

На засіданні обговорювалися питання:

1. Плюси і мінуси інклюзивного навчання.

2. Ставлення однокласників та педагогів до дитини з певними особливостями.

3. Дитяча агресія: причини і наслідки.

Для батьків працював консультаційний пункт ХІРЦ № 1 (вчитель-логопед, практичний психолог). Детальніше...

30 Листопада 2018 р.
Семінар-нарада "Запобігання та протидія насильству"

     28.11.2018 року у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на базі Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка відбувся семінар-нарада з питань запобігання та протидії насильству для заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів за участі представників служби у справах дітей.

Начальник служби у справах дітей Дика Світлана Михайлівна та начальник відділу у справах дітей Гончар Оксана Анатоліївна ознайомили присутніх зі змінами в чинному законодавстві з питань насильства та обговорювали проблеми, які виникають у закладах загальної середньої освіти з зазначеного питання. Детальніше...

30 Листопада 2018 р.
Оголошується конкурс на посади педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1

     Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545, рішення сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 року № 23 «Про створення Хмельницький Інклюзивно-ресурсний центр № 1 та затвердження статуту Хмельницький Інклюзивно-ресурсний центр № 1» та з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-дефектолога, практичного психолога, вчителя реабілітолога  комунальної установи «Хмельницького Інклюзивно-ресурсного центру № 1», який знаходиться за адресою: 29021, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 61.

      Порядок проведення конкурсу:

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору.

  Прийом та реєстрація документів від претендентів на посади педагогічних працівників комунальної установи «Хмельницький інклюзивно-ресурсний центр № 1» здійснюється з 30.11.2018 по 26.12.2018 року в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53 (кабінет № 25). Детальніше...

30 Листопада 2018 р.
«Бути жінкою»

     29 листопада 2018 року працівники Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради долучилися до участі в тренінговій грі «Бути жінкою». Захід організовано в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» благодійною організацією «Благодійний фонд «StabilizationSupportservices».

Модераторами гри Майданюком Олегом та Столярчук Іриною було презентовано настільну гру «Бути жінкою». Мета цієї гри є пропрацювання стереотипів щодо ролі жінок у суспільстві та знаходження способів протидії дискримінації,  проходження шляху становлення жіночих героїнь у сучасному суспільстві, з його викликами та можливостями, розвіювання гендерних стереотипів та міфів.

По завершенню гри працівники Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради отримали два набори антидискримінаційної гри «Бути жінкою». Детальніше...

30 Листопада 2018 р.
Вітаємо команду міста Хмельницького «Котики Шредінгера» з успішним виступом на фінальному етапі ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків

     З 23 по 28 листопада у місті Житомирі відбувся фінальний етап ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків. У ньому взяли участь десять команд з Харкова, чотири з Києва, Дніпропетровська, Одеси, Волині, Чернівців, Хмельницькі «Котики Шредінгера». Команда в складі Войткова Дмитра, Голяк Анастасії, Гончар Анастасії (Хмельницький ліцей № 17), Демешка Олега (Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка) і Яроша Юрія (Хмельницька гімназія № 1 імені Володимира Красицького) продемонструвала вміння розв'язувати складні дослідницькі й наукові проблеми, свої розв'язки, відстоювати їх у наукових дискусіях – фізичних боях. Приємно, що хмельничан на турнірі чекали і сприймали як серйозних суперників. Юні фізики успішно справилися з усіма завданнями, а це – відкриті задачі, що передбачали декілька підходів до розв'язку, могли мати не одну відповідь.

За результатами змагань команда отримала диплом ІІІ ступеня, капітан команди Войтков Дмитро посів ІІІ місце в рейтинговій турнірній олімпіаді й отримав персональний диплом за гарну гру. Також «Котики Шредінгера»  вибороли ІІ місце в традиційному турнірному брейн-рингу.

Вітаємо керівників команди: вчителя фізики Хмельницького ліцею № 17 Поляк Сіму Юхимівну та вчителя фізики Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка Демешко Оксану Володимирівну, а також учителя фізики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького Міля Миколу Сергійовича за допомогу в підготовці до турніру. Детальніше...

29 Листопада 2018 р.
Семінар-практикум для вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти

     26.11.2018 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького відбувся семінар-практикум для вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти за участі працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1. Семінар складався з двох частин: теоретичної та практичної. Учасників ознайомили із метою та завданнями функціонування інклюзивно-ресурсного центру, особливостями проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини. Практична частина передбачала поглиблення знань щодо корекційної спрямованості програми «Театральна логоритміка» у роботі з дітьми з інтелектуальними порушеннями та іншими категоріями діток. Детальніше...

27 Листопада 2018 р.
Відомий письменник Андрій Кокотюха поспілкувався із хмельницькими школярами та анонсував вихід фільму «Червоний. Без лінії фронту»

     Несподіваний гість завітав сьогодні на освітянський захід, який проходив у Хмельницькій міській раді. Із хмельницькими старшокласниками поспілкувався сучасний український письменник-белетрист, автор історичного роману «Червоний» Андрій Кокотюха. Під час розмови він зазначив, що Революція Гідності не була марною, адже сьогодні ми маємо те на що просто не звертаємо уваги.

«У 2018 році вийшло 49 українських фільмів, тоді коли п'ять років тому він був лише один. Дитяча література представлена широким спектром. Українська музика популярна та користується попитом. Дуже важливо, щоб ми читали українське, слухали українське, дивилися українське», - наголосив відомий автор.

Також Андрій Кокотюха представив присутнім трейлер фільму «Червоний. Без лінії фронту», який розповідає історію становлення головного героя Данила Червоного на шлях визвольної боротьби. У прокат фільм вийде наступного року.

Під час диспуту «Ще не вмерла Україна!... Але вона ще й не ожила!!!» присутні згадали події Революції на граніті, Помаранчевої революції та Революції Гідності. Це значимі віхи новітньої української історії, які мали величезний вплив на здобуття Україною незалежності. Під час спілкування молодь з цікавістю слухала спогади учасників революцій, російсько-української війни, волонтерів, які теж були присутні на заході. Школярі мали унікальну можливість вислухати спогади та враження очевидців тих подій.

Не обійшлося і без мистецького подарунку. Так, учасник Революції Гідності та подільський бард Ігор Білий подарував присутнім свою пісню, присвячену подіям на майдані. Детальніше...

23 Листопада 2018 р.
Патріотичний флешмоб «Борітеся-поборете»

     21 листопада 2018 року до Дня Гідності та Свободи в місті відбувся учнівський патріотичний флешмоб «Борітеся-поборете». Детальніше...
22 Листопада 2018 р.
Громадський інститут відповідального батьківства

22 Листопада 2018 р.
Триденний виїзний семінар на тему «Різні можливості – рівні права» на базі Рекреаційного центру сімейного типу по відновленню здоров’я дітей з інвалідністю та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії»

    За сприянням Хмельницької міської ради з 09.11. по 11.11.2018 року цікаво, продуктивно і емоційно пройшов виїзний семінар на тему «Різні можливості – рівні права» на базі Рекреаційного центру сімейного типу по відновленню здоров'я дітей з інвалідністю та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії», за участі головних спеціалістів Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, педагогічних працівників Хмельницького ІРЦ № 1, ЗОШ № 21, НВК № 7, СЗОШ № 32, СЗОШ № 8, ДНЗ № 34, 36, 43, 45, 56, Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, представників Хмельницького обласного благодійного фонду "Карітас" для сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами.

На семінар були запрошені мами,які виховують дітей з особливими потребами. Це перша спроба проведення заходу в такому форматі (2 лінійки заходів): окремо для мам (анкетування, тренінгові заняття, майстер-класи) і для дітей (корекційні заняття засобами арттерапії, велопрогулянки). Мета семінару: з'ясувати потреби та нагальні проблеми мам, дати їм можливість висловитися, знайти однодумців, відпочити та поповнити свій психологічний ресурс, отримати нові знання і цінний досвід. Детальніше...

13 Листопада 2018 р.
.

     Народний художній колектив ансамбль танцю «Козацькі джури» Хмельницької ЗОШ №18 ім. В.Чорновола з 1 по 6 листопада 2018 р. брав участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв в Чехії (м. Прага), де в номінації «Народна хореографія» середня група колективу виборола І місце, а молодша – ІІ. Також колектив нагородили дипломом за оригінальність та професійні навички. Детальніше...

8 Листопада 2018 р.
Вітаємо хмельничан-призерів ХІV Всеукраїнського турніру юних економістів!

     З 28 жовтня по 1 листопада 2018 р. у місті Луцьк відбувся фінальний етап ХІV Всеукраїнського турніру юних економістів. У ньому взяли участь 77 учнів 9-11-х класів у складі 16 команд із 11 областей України.

За результатами змагань диплом ІІІ ступеня виборола команда «LSD In c.» Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка у складі: Жорника Дмитра (капітан команди), Медякова Олександра, Лободи Валєрії, Боднара Владислава.

Вітаємо команду!

Вітаємо вчителя економіки Бубнову Нелю Дмитрівну, учні якої продемонстрували ґрунтовні теоретичні знання з економіки, високий рівень взаєморозуміння у командній грі, вміння відстоювати власну думку в полеміці. І були настільки креативні, відкриті, толерантні, співучасні до всіх подій, що відбувалися в рамках турніру, що заслужено завоювали симпатії учасників турніру та членів журі. Так, Медяков Олександр удостоївся почесного звання «Кращий гравець турніру».

Дякуємо вчителям міста, які в ході підготовки до турніру внесли свою частку в таку бажану для нас перемогу!

6 Листопада 2018 р.
Обласний турнір юних фізиків

     2 листопада на базі Хмельницької санаторної школи із збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців) відбувся обласний турнір юних фізиків. Вітаємо збірну команду міста Хмельницького «Котики Шредінгера» та учителів, які підготували команду: Демешко Оксану Володимирівну, Поляк Сіму Юхимівну, Міля Миколу Сергійовича з перемогою!

Бажаємо успішного виступу на фінальному етапі Всеукраїнського турніру юних фізиків!

5 Листопада 2018 р.
ІІ етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

     З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні 27 жовтня 2018 року в навчально-виховному комплексі № 7 м. Хмельницького відбувся ІІ етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасниками конкурсу стали 188 учнів.

Переможцями ІІ етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали 56 учнів, з яких І місце посіли 7 учнів, ІІ – 15 учнів, ІІІ – 34 учні.

Вітаємо переможців ІІ етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018-2019 навчальному році. Детальніше...

30 Жовтня 2018 р.
Визначено переможців конкурсу на посади педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1

За результатами конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 переможцями конкурсу визначено (протокол № 3 від 25.10.2018 року):

    - Калмикову Л.В., на посаду вчителя-логопеда;

    - Воронішину Ю.М., на посаду практичного психолога;

    - Лисак М.А., на посаду вчителя-логопеда.

26 Жовтня 2018 р.
Шановні керівники підприємств!

     Департамент освіти та науки зацікавлений у налагодженні конструктивної взаємодії міської ради та замовників кадрів, представників сфери бізнесу міста Хмельницького. Активна співпраця з роботодавцями буде сприяти підвищенню рівня працевлаштування, підбору необхідних працівників на замовлення роботодавців з урахуванням особливостей і вимог конкретного підприємства.

Звертаємося до Вас із проханням допомогти сформувати проект замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти міста Хмельницького, що фінансуються за рахунок міського бюджету.

Інформацію про кількість працівників, необхідних Вашому підприємству, просимо надсилати на електронну адресу:  svitlana.gubay@gmail.com до 31.10.2018 року.

           

№ з/п

Назва професії

Орієнтовна кількість необхідних робітників

у 2019 році

у 2020 році

у 2021 році

1.       

 

 

 

 

 

              Сподіваємося на співпрацю!

Додаток: перелік ліцензованих професій.

23 Жовтня 2018 р.
.

     До чого призводить нерішучість? На які вчинки може піти людина, щоб уникнути «сімейного щастя»? В процесі підготовки до весілля у свідомості головного героя виникає на вигляд дрібна проблема – «одружуватися чи ні»? 
Вистава про непростий шлях до «щастя», багатозначна, і кожен, хто вирішить її подивитися, висмикне з сюжету свою мораль. «Одруження» М. Гоголя це закручена інтрига, колоритні персонажі і неймовірна подія в фіналі.

          Режисер-постановник– Володимир Борисяк.

          НЕ ПРОПУСТІТЬ!!! 28 жовтня o 19.00 в Хмельницькому театрі імені М. Старицького.

         Квитки на сайті KARABAS.COM та в касі театру. Довідки за телефоном: 0968151776

23 Жовтня 2018 р.
Шановні колеги!

     Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції «Українська революція 1917-1921 рр.: апогей національно-визвольної боротьби ХХ ст.», яка відбудеться 30 листопада 2018 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.   Інформаційний лист …  

18 Жовтня 2018 р.
Зараховуємо дитину до 1 класу

10 Жовтня 2018 р.
Повідомляємо про продовження строку подання документів для участі у конкурсі на посади педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 до 12.10.2018 року

     Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545, рішення сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 року № 23 «Про створення Хмельницький Інклюзивно-ресурсний центр № 1 та затвердження статуту Хмельницький Інклюзивно-ресурсний центр № 1» та з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради повідомляє про продовження  строку подання документів для участі у конкурсі на посади педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 на заміщення вакантних посад вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда, практичного психолога, вчителя лікувальної фізкультури комунальної установи «Хмельницького Інклюзивно-ресурсного центру № 1», який знаходиться за адресою:

29021, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 61

Дата проведення конкурсного відбору: 19.10.2018 року.

Порядок проведення конкурсу:

5 Жовтня 2018 р.
Обласний турнір юних економістів

     Вітаємо команду Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка та керівника Бубнову Н.Д. з перемогою на обласному етапі турніру юних економістів – І місце!

Бажаємо успішного виступу на фінальному етапі Всеукраїнського турніру юних економістів!

4 Жовтня 2018 р.
Обласний турнір юних хіміків

     29-30 вересня 2018 року на базі ХОІППО відбувся обласний турнір юних хіміків. Щиро вітаємо команду «SMART» технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура та її керівника Зиму Наталію Володимирівну  з перемогою. Бажаємо творчої наснаги й подальших успіхів!

2 Жовтня 2018 р.
Обласний турнір юних біологів

     28-29 вересня на базі Хмельницької санаторної школи із збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців) відбувся обласний турнір юних біологів. Вітаємо команду НВК № 10 «Десятка», яка виборола першість на обласному турі і буде представляти Хмельницьку область на Всеукраїнському рівні.

Бажаємо наснаги, оптимізму та подальших перемог!

1 Жовтня 2018 р.
ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів громадської ради при Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради

     Проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради, відбудуться 02.10.2018 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53. Початок зборів о 17:00.

Порядок денний:

Інформація ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.

Обрання робочих органів зборів (лічильна комісія, голова зборів, секретар). Проведення виборів до громадської ради на основі рейтингового голосування.

Контактні дані: тел. 65-73-99.

1 Жовтня 2018 р.
«Енергетичний квест» - активний і змістовний відпочинок

     26 вересня 2018 року в рамках Днів сталої енергії у парку культури та відпочинку імені М. Чекмана 15 команд учнів 8-10 класів із 32-х закладів освіти міста взяли участь в «Енергетичному квесті», організованому відділом енергоменеджменту Хмельницької міської ради.

Протягом двох годин учні шукали та давали відповіді на запитання, заховані в різних локаціях на території парку.

Переможцем стала команда, що складалась із школярів СЗОШ № 27 і СЗОШ № 8 – вони дали найбільше правильних відповідей та отримали подарунки, а кожен учасник – Подяку за участь у квесті й солодощі.

27 Вересня 2018 р.
Турнір юних біологів

    26 вересня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького відбувся міський етап турніру юних біологів. Учні закладів загальної середньої освіти міста в 2018/2019 навчальному році були особливо активними. У турнірі брало участь сім команд з закладів освіти міста. Перемогла команда "Десятка" навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького.

Успіхів Вам, творчих злетів і перемоги у наступних випробуваннях!

26 Вересня 2018 р.
Дні Сталої Енергії у ЗОШ № 21

     З метою пропаганди економного та раціонального використання енергоносіїв у ЗОШ № 21 з 24 вересня 2018 року проводяться: конкурси малюнку (1-4 кл.); урок-тренінг на тему «Молодь за розумне використання енергії» (11 кл.); захист проектів у групах «Енергія і довкілля: наслідки неконтрольованого та нераціонального споживання води для довкілля»;уроки-тренінги «Збережемо клімат – почнемо з простих енергетичних рішень» (9 кл.); урок «Енергозбереження. Почни з себе!» (7 кл.), бесіди на теми  збереження  та економного використання енергоносіїв і тепла (6 кл.);перегляди та обговорення  фільму «Домівка».У кожному класі учні старших класів розмістили «Корисні поради щодо раціонального використання енергії в побуті» для ознайомлення й використання у повсякденному житті. Детальніше...

25 Вересня 2018 р.
Дні Сталої Енергії у закладах освіти міста Хмельницького

     У рамках міської програми Днів Сталої Енергії заклади освіти міста активно приєдналися до проведення заходівз енергоефективності та енергозбереження.

До 19 вересня 2018 року проведено конкурс малюнківсеред учнів 1 – 4 класів. Кращі роботи розміщені на стендах у школах і на міській виставці «Енергоефективність очима дітей».  

21 вересня 2018 року в СЗОШ № 15 імені Олександра Співачука в 11 класі проведено круглий стіл на тему «Збережемо довкілля шляхом простих енергоефективних рішень». На завершення роботи круглого столу проведено екскурсію для учнів початкових класів у рамках проекту «Енергозаощаджувальна домівка».

24 вересня 2018 року в закладах загальної середньої освіти розпочато проведення відкритих уроків на тему «Збережемо клімат шляхом простих енергетичних рішень». У СЗОШ № 19 проведенороботу з дитячою розмальовкою«Як бути другом природі»,організовано в шкільній бібліотеці книжкову виставку «Чиста енергія – чисте майбутнє».

25 вересня 2018 року для учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 міста Хмельницького проведено засідання круглого столу на тему «Відновні джерела енергії», організовано перегляд фільму «Домівка».Для учнів СЗОШ № 19 проведено круглий стіл «Що таке енергія та як її зберегти», відкритий урок на тему «Енергозбереження у житті людини». Детальніше...

25 Вересня 2018 р.
Міський турнір юних хіміків

     20 вересня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького відбувся міський турнір юних хіміків.

Вітаємо команду «Smart» технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура з перемогою.

Так тримати! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення подальших мрій.

25 Вересня 2018 р.
Добудоване та оновлене приміщення молодшої школи № 18 відтепер приймає школярів

     Сьогодні це добудова і ремонт приміщення молодшої загальноосвітньої школи № 18. Учні та вчителі початкової школи отримали новий харчоблок, нову їдальню, 2 нових класи, учительську, кабінети та господарські приміщення. Приміщення повністю термомодернізоване, зроблений благоустрій, придбане нове обладнання. Загальна вартість оновлення - 8 млн. грн. Раніше учні 1-4 класів були змушені ходити харчуватися в приміщення старшої школи, долаючи складну вулицю Купріна. Детальніше...

 
21 Вересня 2018 р.
З 24 по 28 вересня у Хмельницькому проходитимуть Дні сталої енергії

Детальніше (Програма)

21 Вересня 2018 р.
Хмельничани вшанували подвиг партизанів та підпільників

     22 вересня Україна відзначає День партизанської слави.

Напередодні свята представники влади та громадськість міста поклали квіти до пам’ятників та обелісків, могил загиблих героїв на Військовому кладовищі, вшанували тих, хто у роки Другої світової війни ціною життя відстояв свободу нашої землі, захистив український народ від поневолення.

Під час Другої Світової війни діяло близько 6200 партизанських угруповань та загонів. На території України величезна партизанська армія нараховувала 55 з'єднань, майже 2 тисячі загонів та самостійних диверсійно-розвідувальних формувань, в яких воювало понад 500 тисяч партизанів. Ми завжди будемо пам’ятати героїзм Проскурівських підпільників, які в нерівній боротьбі з нацистами вершили подвиг заради життя. У ті буремні часи сотні тисяч людей мирних професій стали учасниками руху опору нацистському поневоленню заради звільнення рідної землі. У складі партизанських загонів та серед підпільників були молоді люди і навіть діти.

Українці ніколи не забудуть про величний подвиг звитяжного старшого покоління, яке переконливо довело, що любов до Батьківщини та національна єдність роблять нас нездоланними!   Детальніше...

21 Вересня 2018 р.
Новий спортивний майданчик у СЗОШ № 8

     У СЗОШ № 8 відкрили новий сучасний спортивний майданчик. Його будували два місяці. Кошти на футбольне міні поле зі штучним покриттям виділили порівну з міського та державного бюджетів. Загальна вартість об'єкту півтора мільйона гривень. За державною програмою «Розвиток регіонів» подібний спортивний майданчик має з'явитися і на території ЗОШ № 27.

"Це вже 11 спортивний майданчик! Цього разу біля СЗОШ № 8 на вулиці Гальчевського. Наразі будуємо ще 5 майданчиків. Цього року здамо ще 4 майданчики (ЗОШ № 27, ЗОШ №  25 і 2 на стадіоні "Локомотив"). Загалом до кінця року буде 15 спортивних майданчиків для міні-футболу, баскетболу, волейболу, тенісу", - коментує міський голова Олександр Симчишин.  (Відео)...

21 Вересня 2018 р.
Міський етап турніру юних географів

     20 вересня 2018 року відбувся міський етап турніру юних географів. У турнірну боротьбу із захопленням включилися юні географи закладів освіти, які вибороли призові місця: І місце – НВК № 9 (керівник команди Гальчук Т. П.); ІІ місце – СЗОШ № 6 (керівник команди Гузовська А. І.), ЗОШ № 6 (керівник команди Стецюк Л. М.); ІІІ місце – колегіум (керівник команди Бубнова Н. Д.), ТБЛ (керівник команди Рафаєнко Н. І.), НВК № 6 (керівники команди Петровська Л. В., Гоцка О. І.), СЗОШ № 7 (керівник команди Скубська Л. М.), СЗОШ № 15 (керівники команди Скицюк І. В., Загаровський П. В.).

Нехай згуртована командна гра й глибокі географічні знання сприяють успіху учасникам обласного етапу турніру! Детальніше ...

21 Вересня 2018 р.
Міський етап турніру юних економістів

     19 вересня 2018 року стартував міський етап учнівських турнірів. Цьогоріч першими змагалися юні економісти: команда Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка у складі Жорника Дмитра, Медякова Олександра, Лободи Валерії, Мартинкової Катерини, керівник команди – Бубнова Неля Дмитрівна, вчитель географії та економіки; команда Хмельницького ліцею № 17 у складі Квасюка Віталія, Круліковської Дар'ї, Кухар Анастасії, Шевчука Олександра, Орлова Максима, керівник команди – Насідач Наталія Василівна, вчитель економіки. У ході командної гри учні представляли власний підхід до розв'язання складних економічних проблем, обґрунтовували власні думки в дискусіях, захоплююче й відповідально грали ролі доповідача або опонента.

Вважаємо, що головної мети досягнуто – юні економісти мають бажання продовжити участь у турнірах і збільшувати когорту прихильників турнірного руху.

Бажаємо учасникам обласного етапу турніру достойної гри й успіху в турнірній боротьбі! Детальніше...

20 Вересня 2018 р.
.

Пропонуємо план соціокультурної діяльності читального залу гуманітарного профілю обласної універсальної наукової бібліотеки на ІІ півріччя 2018 року 

14 Вересня 2018 р.
Оголошується конкурс на посади педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1

     Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545, рішення сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 року № 23 «Про створення Хмельницький Інклюзивно-ресурсний центр № 1 та затвердження статуту Хмельницький Інклюзивно-ресурсний центр № 1» та з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда, практичного психолога, вчителя лікувальної фізкультури комунальної установи «Хмельницького Інклюзивно-ресурсного центру № 1», який знаходиться за адресою: 29021, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 61

Дата проведення конкурсного відбору: 14.10.2018 року.

      Порядок проведення конкурсу:

-          попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

-          проведення іспиту та визначення його результатів;

-          проведення співбесіди та визначення її результатів;

-          визначення переможця конкурсного відбору.

      Прийом та реєстрація документів від претендентів на посади педагогічних працівників комунальної установи «Хмельницький інклюзивно-ресурсний центр № 1» здійснюється з 14.09.2018 по 04.10.2018 року в Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради за адресою:

м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53 (кабінет № 25). Детальніше...

14 Вересня 2018 р.
.

Шановні керівники!

 Доводимо  до  вашого  відома, що Подільським культурно-просвітительським Центром ім. М.К. Реріха серед  учнів закладів загальної середньої освіти м. Хмельницького відбудеться Конкурс  дитячого малюнку «МИ –ДІТИ КОСМОСУ».

             Конкурс проводиться з метою звернення уваги на духовний світ дітей, на їх уяву про людину та Космос, на взаємозв'язок людини, планети і Всесвіту, в якому живемо. Положення

12 Вересня 2018 р.
Визначено переможців конкурсів на посади директорів шістьох шкіл міста Хмельницького

Переможцями конкурсів на посади директорів закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького 2018 року стали...

11 Вересня 2018 р.
Протоколи визначення переможців

ПРОТОКОЛ № 3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директорів

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ НА ПОСАДИ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 2018 РОКУ

Відеозаписи конкурсних відборів:

НВК № 2

https://www.youtube.com/watch?v=KWtsqqnH2uQ

НВО № 5

https://www.youtube.com/watch?v=5jLcdfzS4Mk

СЗОШ № 15

https://www.youtube.com/watch?v=r1yaHcqD4UE

СЗОШ № 19

https://www.youtube.com/watch?v=kNc3v0EyYd8

СЗОШ № 29

https://www.youtube.com/watch?v=QT-Sp02ia-c

СЗОШ № 1

https://www.youtube.com/watch?v=PXEZXOdQ-n0

 

10 Вересня 2018 р.
Конкурс відборів на посади директорів СЗОШ № 29 та СЗОШ № 1

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Хмельницького

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

III етап конкурсного відбору та визначення переможця на посаду директора НВК № 2

Конкурс відборів на посади директорів СЗОШ № 29 та СЗОШ № 1

III етап конкурсного відбору та визначення переможця на посаду директора НВО № 5

III етап конкурсного відбору та визначення переможця на посаду директора СЗОШ № 15

III етап конкурсного відбору та визначення переможця на посаду директора СЗОШ № 19

7 Вересня 2018 р.
Конкурс відборів на посади директорів СЗОШ № 15 та СЗОШ № 19

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи № 19 І-ІІІ ступенів імені академіка Михайла Павловського

Відеофіксація конкурсних відборів на посади директорів СЗОШ № 15 та СЗОШ № 19 за посиланням

4 Вересня 2018 р.
Конкурс відборів на посади директорів НВК № 2 та НВО № 5

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора навчально-виховного комплексу № 2 м. Хмельницького

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора навчально-виховного об'єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова

Відеофіксація конкурсних відборів на посади директорів НВК № 2 та НВО № 5 за посиланням

3 Вересня 2018 р.
Запрошуємо Вас на прем’єру вистави «Собака на сіні»

     Дорогі глядачі, запрошуємо Вас на прем'єру вистави «Собака на сіні», яка відбудеться у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького 30 вересня, початок о 19.00. Режисер-постановник - заслужена артистка України Людмила Колосович. У головних ролях: Діана, графиня де Бельфор – Сніжана Туткевич-Самойлова; Теодоро, її секретар – Олександр Віт; Трістан, лакей уТеодоро – Анатолій Остапенко; Марчелла, покоївка у Діани – Катерина Бортнічук.

Комедія про кохання і соціальну нерівність, написана в ХVII столітті великим іспанцем Лопе де Вега. Аристократка Діана закохана в свого секретаря Теодоро, і щоб зв'язати з ним свою долю, змушена скласти йому нову біографію. Боротьба амбіцій, ревнощі з одного боку, з іншого - пристрасне бажання шанувальників Діани прибрати Теодоро зі свого шляху, приведуть до несподіваного фіналу.

Квитки можна придбати у касі театру.

Чекаємо на Вас!

31 Серпня 2018 р.
Наказ про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік в новій редакції

Наказ про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік в новій редакції

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік оновлений

28 Серпня 2018 р.
Графік проведення етапів конкурсного відбору на вакантні посади керівників ЗЗСО міста

Графік проведення етапів конкурсного

відбору на вакантні посади керівників ЗЗСО міста

(протокол від 17.08.2018 року № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Хмельницького

та протокол від 17.08.2018 року № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

20 Серпня 2018 р.
Графік проведення етапів конкурсного відбору на вакантні посади керівників ЗЗСО міста

Графік проведення етапів конкурсного
відбору на вакантні посади керівників ЗЗСО міста

(протокол від 16.08.2018 року № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука

та протокол від 16.08.2018 року № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи № 19 І-ІІІ ступенів імені академіка Михайла Павловського

17 Серпня 2018 р.
Графік проведення етапів конкурсного відбору на вакантні посади керівників ЗЗСО міста

Графік проведення етапів конкурсного
відбору на вакантні посади керівників ЗЗСО міста

(протокол від 15.08.2018 року № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора навчально-виховного комплексу № 2 м. Хмельницького та протокол від 15.08.2018 року № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора навчально-виховного об'єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова)

16 Серпня 2018 р.
Освітній хакатон

Готуємося до серпневої конференції педагогічних працівників: освітній хакатон "Реалізація наскрізних змістових ліній Нової української школи в контексті сучасного освітнього простору" . Анкета презентатора освітнього хакатону.

13 Серпня 2018 р.
ПОВІДОМЛЕННЯ засідання ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів громадської ради при Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» ініціативною  групою з підготовки  проведення установчих зборів громадської ради  при Департаменті освіти та науки  Хмельницької міської ради оголошується проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Департаменті освіти та науки  Хмельницької міської ради, які відбудуться 02.10.2018  року  за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53. Початок зборів о 17:00.

Контактні дані: тел. 65-73-99.

14 Серпня 2018 р.
Інформація про наявні вакансії в закладах освіти міста станом на 01.08.2018 року

     На виконання листа виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 20.03.2013 року № 02-11-350 Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради надає інформацію про наявні вакансії в закладах освіти міста станом на 01.08.2018 року.

27 Липня 2018 р.
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

     Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на посаду директора  Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

26 Липня 2018 р.
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Хмельницького

     Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на посаду директора спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Хмельницького

25 Липня 2018 р.
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад директорів чотирьох шкіл Хмельницького

     Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на посади директорів чотирьох шкіл міста Хмельницького, а саме: навчально-виховного комплексу № 2, навчально-виховного об'єднання № 5 імені Сергія Єфремова, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука, спеціалізованої загальноосвітньої школи № 19 І-ІІІ ступенів імені академіка Михайла Павловського.

24 Липня 2018 р.
Оголошення

Департамент освіти та науки доводить до відома, що у рамках Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти передбачено на придбання меблів 5 141 250 гривень, в тому числі:
  -    за рахунок коштів субвенції – 3 308 066 гривень;
  -   за рахунок коштів міського бюджету – 1 833 184 гривень.

Тим самим забезпечено виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 року № 237, а саме співфінансування за рахунок коштів міського бюджету в розмірі 36%.
Враховуючи попередню мережу 1-х класів, Департаментом освіти та науки забезпечено стовідсоткову потребу в партах у школах міста.

18 Липня 2018 р.
Оголошується конкурс на посаду директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1

https://rada.info/upload/users_files/04403769/d56bd53cfea422721c61a5b6d99bc01c.jpg

Оголошується конкурс на посаду директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на посаду директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1

Умови конкурсу

17 Липня 2018 р.
Наказ про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік в новій редакції

Наказ про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік в новій редакції

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік оновлений

12 Липня 2018 р.
Дитяча гуляночка

Палац творчості запрошує 14 липня о 17:00 на майданчик біля кінотеатру імені Т. Шевченка.

В програмі:

 - ігри та пісні;
 - веселі жарти;
 - танцювальні флешмоби;
 - майстер класи;
 - фотосесія;

12 Липня 2018 р.
Хмельницька змінна середня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 2 припиняється.

Хмельницька змінна середня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 2 (код ЄДРПОУ 22771270, місцезнаходження: 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.  Проскурівського підпілля, 125/1) припиняється шляхом приєднання до Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука на підставі рішення двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 04.07.2018 року № 20.

Кредитори протягом двох місяців з дня цієї публікації можуть подавати претензії в письмовому вигляді за місцезнаходженням закладу освіти.

Голова комісії з припинення С. Губай

12 Липня 2018 р.
30 червня 2018 року о 17:00 год. на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка відбудеться дитяча «Гуляночка»

      30 червня 2018 року о 17:00 год на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка відбудеться дитяча «Гуляночка». Свою розважальну програму представить творчий колектив Хмельницького дитячо-юнацького центру за сприянням Департаменту освіти та науки. Організаторами фестивалю-конкурсу є Хмельницька міська рада. Запрошуємо дітей і їх батьків долучитися до участі в заході.

27 Червня 2018 р.
Вручення випускникам золотих та срібних медалей

     О. Симчишин: "Медаль це не щось таке, що має допомогти у житті. Це перша ціль молодої людини. Досягнувши її, вона ставить наступну відмінно завершити ВНЗ, далі знайти роботу до серця тощо. Саме так росте успішна людина. Відзнаки за навчання це винагорода за працю впродовж 11 років. Винагорода як самого учня, так і його батьків та вчителів".

26 Червня 2018 р.
Наказ про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік в новій редакції

Паспорт бюджетної програми на 2018 рік у новій редакції Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради за кодом програмної класифікації видатків (КПКВ-0611020).

Наказ № 170/42/ОД від 21.06.2018 року "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік у новій редакції"

25 Червня 2018 р.
На порозі дорослого життя

     Вибір професії – важливий крок у житті кожної людини. Професія людини свого роду доля, тому варто витратити час, щоб ґрунтовно і завчасно її планувати.

Ким бути? Як знайти своє справжнє покликання? Як не розгубитися у вирі професій? Питання, які хвилювали не одне покоління молодих людей у різні часи.

Сьогодні старшокласникам нашого міста допомагає вирішити ці важливі питання міжшкільний навчально-виробничий комбінат. Саме тут можна отримати перші навички з професії, пізнати свої можливості, розвинути здібності, спланувати професійне майбутнє.

Кожен учень опановує в комбінаті ту професію, яка припала йому до душі, за власним вибором. А вибирати є з чого, це  - швачка, водій, оператор комп'ютерного набору, слюсар з ремонту автомобілів, секретар керівника, кухар.

Нещодавно в комбінаті відбулося свято – урочисте вручення випускникам кваліфікаційних свідоцтв. 195 старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста отримали перший у своєму житті документ про присвоєння робітничої професії. А нині – це впевненість у завтрашньому дні, можливість працювати за улюбленим фахом. Детальніше...

18 Червня 2018 р.
Щосуботи біля кінотеатру ім. Т. Шевченка відбуватиметься дитяче свято «Гуляночка»

     Під час літніх шкільних канікул у місті Хмельницькому щосуботи з 16 червня до 11 серпня 2018 року о 17.00 на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка відбуватиметься міський фестиваль-конкурс на краще дитяче свято «Гуляночка».

16 червня свою розважальну програму представить творчий колектив Хмельницького міського будинку культури.

Запрошуємо діточок та їх батьків на свято!

Організаторами фестивалю-конкурсу є Хмельницька міська рада.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою організації у місті змістовного дозвілля та активного відпочинку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, їх національного виховання.

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються комунальні та приватні установи і організації, у т.ч. спортивні школи, загальноосвітні навчальні заклади, професійно-технічні та позашкільні навчальні заклади, ВУЗи, громадські організації, клуби за інтересами, студії, художні колективи, а також окремі професіонали та ініціативні групи.

Заявки на участь у фестивалі-конкурсі надсилаються за адресою: https://goo.gl/forms/0DuXJzyuWOX9683g2.

Фестиваль-конкурс представляє проведення кожним учасником у встановлений вихідний день авторської розважальної програми для дітей «Гуляночка» із використанням звукопідсилювальної апаратури на майданчику біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка тривалістю до 1 год. 30 хв.

Організатори Фестивалю-конкурсу проводять відеозйомку конкурсної програми для розміщення у ЗМІ та сторінці Хмельницької міської ради у соціальній мережі Facebook з метою Інтернет - голосування на визначення переможців.

15 Червня 2018 р.
Загальноміський День здоров’я

     8 червня 2018 року в рамках відзначення загальноміського Дня здоров'я у  Хмельницькому було проведено змагання серед працівників департаментів, управлінь та відділів міської ради, підприємств та установ міської комунальної власності, депутатів Хмельницької міської ради. Змагалися працівники у міні-футболі, настільному тенісі, грі в шахи, кульовій стрільбі та дартс. За результатами змагань переможцями та призерами змагань з різних видів спорту стали: Детальніше...

12 Червня 2018 р.
Запрошуємо хмельничан на вечір-спомин Олександра Цисара

 

     10 червня у Палаці творчості дітей та юнацтва відбудеться вечір-спомин, присвячений пам’яті героя російсько-української війни Олександра Цисара.

Початок о 17.00. Вхід вільний.

Цисар Олександр Миколайович народився 12.09.1979 року в смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області.

Старший лейтенант, командир взводу 93-ої окремої механізованої бригади. Позовний – «Шип».

Загинув 12.06.2015 року в районі Донецького аеропорту.

Указом Президента України №553/2015 від 22.09.2015 року нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Похований на Алеї Слави кладовища в мікрорайоні Ракове.

Згідно з рішенням п’ятої сесії Хмельницької міської ради № 1 від 16 березня 2016 року нагороджений Почесною відзнакою міської громади «Мужність і відвага» жителів міста Хмельницького (посмертно).

Рішенням дев’ятої сесії Хмельницької міської ради № 3 від 26.10.2016 року за жертовність, героїзм, незламність духу у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Олександру Миколайовичу Цисару присвоєно звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», посмертно.

 

6 Червня 2018 р.
Спеціальна комісія пропонує поповнити когорту почесних громадян міста достойними хмельничанами

 

     Проведено перше засідання комісії з визначення кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», яку очолює заступник міського голови Галина Мельник.

На розгляд комісії запропоновано 8 кандидатур на присвоєння найвищого для нашого міста звання.

«Список кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» досить різноманітний. У ньому є і вояки російсько-української війни, до прикладу, Рибцов Андрій Іванович, і Комарніцький Зіновій Андрійович, а ми знаємо його як досить активного громадянина, який завжди боровся за Україну, «відсидів» у радянських таборах. Цих людей уже, на жаль, немає поруч з нами. Є також ветерани Другої світової війни: Рязанцев Микола Тимофійович і Нетяга Юхим Кирилович… Тобто дуже поважні люди», - зазначила Галина Мельник.

З метою вивчення громадської думки комісія надає інформацію про кандидатів і пропонує хмельничанам визначити найдостойнішого серед них.

Свої думки та пропозиції мешканці міста можуть висловити за номером телефону секретаря комісії: 79-47-55 (Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради). Пропозиції приймаються до 2 липня 2018 року.

Варто нагадати, що нині Хмельницький має 56 почесних громадян. Детальніше...

 

6 Червня 2018 р.
У Хмельницькому відбудеться загальноміський День здоров’я

     9 червня з 10.00 до 13.00 у сквері імені Т. Шевченка заплановано показові виступи та майстер-класи з різних видів спорту. Це фітнес, тай-бо, зумба, різновиди карате, спортивні танці, тхеквондо ВТФ, бойовий гопак, змішані єдиноборства, кросфіт, рукопашний бій, футбол, регбі, художня та спортивна гімнастика. Також будуть представлені нові види спорту, які починають розвиватись у нашому місті: джампінг, капоейра.

Жителі міста, які завітають на свято, мають унікальну можливість взяти участь у майстер-класах, спробувати себе у будь-якому з цих видів спорту. 

А за день до того, у п’ятницю, 8 червня о 17.00 на стадіоні «Поділля» (вул. Проскурівська, 81) проходитимуть змагання з міні-футболу, кульової стрільби, настільного тенісу, шахів і дартсу серед працівників відділів, управлінь, департаментів міської ради, комунальних підприємств та депутатів Хмельницької міської ради.

6 Червня 2018 р.
Хмельницькі школярі довідалися як стати депутатами

     4 червня, кілька десятків хмельницьких школярів побували на екскурсії у Верховній Раді України. Мандрівка до головного законодавчого органу країни стала головним призом переможцям міських брейн-рингів і конкурсів найкращих читців поезій.

За словами керуючого справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлії Сабій, вже другий рік поспіль у міській раді втілюється проект щодо політичної освіти учнівської молоді. Школярі знайомляться з історію місцевого самоврядування Хмельницького, дізнаються про специфіку роботи міської ради під час тематичних екскурсій. Втім найголовніший приз чекає на молодь, яка змогла перемогти на брейн-рингах і конкурсах читців "Слово нації" та "Шевченківські читання".

“У міській раді ми навчаємо українську молодь бути владою — бути активними, свідомими виборцями й політиками, які зможуть змінити Україну на краще. Дітям надзвичайно важливо пояснити, що саме від виборців залежить, які люди прийдуть до влади у місті, області чи державі, — розповідає Юлія Сабій. — Дворічна практика проведення подібних заходів показує, що обізнаність молоді у політичних процесах стає дедалі вищою. Діти починають розуміти, що високий рівень знань і ораторських здібностей дозволить у майбутньому самим визначати курс розвитку України. Головне — вчитися, працювати над собою і бути активними громадянами”.

Також Юлія Сабій зазначила, що наступного навчального року для учнів середньої і старшої школи при міській раді буде організована політична академія. В рамках цього проекту проводитимуться зустрічі з відомими політиками і посадовими особами органів місцевого самоврядування. Детальніше...

5 Червня 2018 р.
У Хмельницькому стартувала Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») –2018»

     Сьогодні на майдані поблизу кінотеатру ім. Т. Шевченка стартував перший міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)-2018». Попередні роки її проводили на базі навчальних закладів, цьогоріч – на військовому полігоні.

Як зазначив міський голова Олександр Симчишин, цього року до організації активно долучилася Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, з якою у міської ради є спільна програма військово-патріотичного виховання. «Ми вирішили, що відкриття має бути на одному з центральних майданів міста, аби підняти статус гри та підвищити її популяризацію», – зазначає Олександр Симчишин.

Саме на військовому полігоні відбуватиметься гра. Три дні юні джури житимуть у польових умовах проходитимуть різні випробування: стрільбу, стройову підготовку, туристичну смугу перешкод, різноманітні квести тощо.

1 Червня 2018 р.
16 тисяч дітей міста Хмельницького змістовно відпочинуть та оздоровляться цього літнього сезону в міських таборах

     Оздоровлення дітей є одним із пріоритетних напрямків у діяльності міської влади. Для належної організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Хмельницького під час літніх канікул працюватимуть міські заклади оздоровлення. На підготовку та проведення оздоровчої кампанії з міського бюджету передбачено використати 3,2 млн грн.

Так, у літній період на базі закладів освіти Департаменту освіти та науки буде працювати 34 табори оздоровлення та відпочинку, зокрема:

 • позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Чайка» Хмельницької міської ради;
 • табір з денним перебуванням «Прибузька республіка» при Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва;
 • наметове містечко «Мандрівник» у с. Головчинці, Летичівського району;
 • 31 табір на базі закладів загальної середньої освіти: 17 мовних таборів та 14 таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти.

Першочерговим завданням закладів оздоровлення та відпочинку була підготовка і зміцнення матеріально-технічної бази таборів, проведення ремонтних робіт, упорядкування території. Детальніше...

1 Червня 2018 р.
Анкета щодо переліку відкритих даних

     11 квітня 2018 року затверджено Положення про відкриті дані Хмельницької міської ради.

Для формування Переліків відкритих даних, які мають бути оприлюднені першочергово у 2018 році, звертаємось до Вас з проханням поділитись своїми думками щодо того, яка інформація повинна бути опублікована про місто, його життєдіяльність, роботу тощо. Для визначення пріоритетних переліків даних Хмельницької міської ради, які мають бути відкритими для вільного доступу, просимо долучитись до обговорення та заповнити наступну анкету.

Форма відкрита до заповнення до 15 червня 2018 року включно.

31 Травня 2018 р.
.

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти

24 Травня 2018 р.
25, 26 та 27 травня у Хмельницькому пройде фестиваль Rock&Buh

     Наметове містечко, фуд-корти та дві сцени, на якій виступатимуть українські та закордонні музиканти - таким буде фестиваль Rock&Buh у 2018 році на території Молодіжного парку, поблизу міського пляжу.
Міський голова Олександр Симчишин на прес-конференції розповів, що фестиваль Rock&Buh - це одна з його давніх мрій та зазначив, що перший фестиваль мав успіх, тому й було визначено, що Rock&Buh стане щорічним.

“Ми задумували наш фестиваль як такий, де будуть однозначо виступати місцеві гурти, - говорить міський голова. -  Також фестиваль з легендарними українськими виконавцями і однозначно некомерційний захід, який буде фінансуватися за рахунок бюджету і позабюджетного ресурсу”.

Слід зазначити, що фестиваль Rock&Buh організовує міська влада спільно з найвідомішими хмельницькими гуртами, які  є співорганізаторами фестивалю й виступають на головній сцені, а також до проведення заходу долучається місцевий бізнес. Детальніше...

24 Травня 2018 р.
Освячення пам’ятних дошок видатним українцям у День Героїв

     Сьогодні, у День Героїв, у Хмельницькому відбувається низка заходів з вшанування видатних постатей України. До цієї важливої дати приурочено освячення пам’ятної дошки Євгену Коновальцю та відкриття щойно встановленої дошки Роману Шухевичу. 

Меморіальна дошка Євгену Коновальцю була встановлена у січні цього року на будинку по вул. Гагаріна, 18. Будівля є об'єктом культурної спадщини, нині – громадська приймальня Хмельницької міської ради. Освячення дошки провіднику українського націоналізму відбулося у день його смерті.

«Саме цього дня, 23 травня 1938 року, у Роттердамі Євгена Коновальця вбили агенти НКВС. Будинок для відкриття пам’ятної дошки обрали не випадково. У 1919 році у цьому приміщенні видавалася “Стрілецька думка” часопис Українських січових стрільців, розповідає заступник міського голови Галина Мельник.

Представники місцевого духовенства освятили пам’ятну дошку, а також дошку Роману Шухевичу, встановлену на фасаді кінотеатру ім. Т.Шевченка.

“Роман Шухевич знову повернувся в Хмельницький. Як стверджують деякі історики, він став одним із перших декомунізаторів у нашому місті, адже за його участі у 1941 році тут був скинутий пам’ятник ката українського народу Володимира Леніна, розповідає міський голова Олександр Симчишин. Зазвичай більшість знає Романа Шухевича як головнокомандувача УПА. Це без сумніву була його найбільша заслуга. Проте він був цікавою й багатогранною людиною, зміг реалізуватись у всіх сферах життя. Саме завдяки йому боротьба проти більшовицьких загарбників тривала й після офіційного завершення Другої світової війни. Тому в березні 1950 року вороги організували спецоперацію, щоб вбити Романа Шухевича”.

Обидві дошки, а також дошку Михайлу Грушевському, яка встановлена на будівлі залізничного вокзалу, виконав скульптор Роман Албул.

24 Травня 2018 р.
До столиці на екскурсію Верховною Радою України

     Керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій завітала до загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 2, аби вручити команді «Веселка», учасниці фінальної гри загальноміського брейн-рингу «Моя позиція», що відбувалася між командами учнів п’ятих класів шкіл міста, сертифікат на поїздку до міста Києва на екскурсію Верховною Радою України.

«Краще програвати в грі, а перемагати в житті. Ви програли сильній команді, але також показали чудову гру, тому гідні поїхати до Києва разом з переможцем - командою «Козачата» СЗОШ № 12», - зазначила Юлія Сабій.

23 Травня 2018 р.
Перша міська учнівська наукова конференція

     Заходи наукового напрямку є стартовим майданчиком, який дає юним науковцям перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

19, 21 травня 2018 року увага наукової еліти була сконцентрована на подіях Першої міської учнівської наукової конференції.

Учасники конференції, 197 учнів 1-11 класів міст Хмельницького та Києва, шукали, аналізували, творили, долучалися до науки. Дослідження були багатогранними та торкалися важливих сфер життя людини.

Пишається юними науковцями та вірить в їх успіх хмельницький міський голова Олександр Сергійович Симчишин. Міський очільник вручив сертифікати юним дослідникам та побажав цікавого, творчого, успішного наукового шляху. Детальніше...

22 Травня 2018 р.
Проведення онлайн-опитування

     Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Посилання щодо опитування респондентів за допомогою електронної форми за адресою:
https://docs.google.com/forms/d/1ila4UeXffheF8CcKIFtmRrY_drOUrCM9axZkgvGPa6c/edit

22 Травня 2018 р.
Проведення X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та VIII виставки освіти за кордоном «World Edu» 23-25 жовтня 2018 року в м. Києві

     23-25 жовтня 2018 р. відбудеться Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13). Докладніше...

18 Травня 2018 р.
Запрошуємо близнюків і двійнят міста взяти участь у параді близнят

     Щороку напередодні міжнародного Дня захисту дітей у Хмельницькому проходить парад близнят. Гарну традицію започаткувало управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Цьогоріч захід проводитиметься всьоме.

Запрошуємо усіх близнюків та двійнят міста, віком від 1 до 16 років, взяти участь у параді близнят, що відбудеться у четвер, 31 травня. Збір учасників – поблизу торговельного центру «Дитячий світ» о 10.30.

Далі під звуки Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру колона рухатиметься вулицею Проскурівською, від «Дитячого світу» до майданчика перед кінотеатром ім. Т. Шевченка. Тут на дітей-учасників параду очікує концертна, ігрова і розважальна програма за участю веселих аніматорів. Традиційно учасники свята отримають подарунки та призи.

Телефон для довідок: 76-41-09, управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

17 Травня 2018 р.
Відзначення Дня Героїв

     23 травня – День Героїв. У програмі:
о 12 годині – відкриття пам'ятної дошки на кінотеатрі ім. Т. Шевченка Роману Шухевичу.

о 19 годині розпочнеться святковий концерт за участю гурту «Широкий Лан» (м. Калуш) та гурту «Веремій» (м. Київ).

16 Травня 2018 р.
Запрошуємо хмельничан вшанувати пам’ять жертв політичних репресій

     Щорічно, у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

У Хмельницькому 18 травня о 10.00, у переддень пам’яті жертв політичних репресій, відбудеться покладання квітів до пам’ятника жертвам тоталітаризму “Ангел Скорботи”. Представники духовенства проведуть панахиду за жертвами політичних репресій.

Запрошуємо хмельничан вшанувати пам’ять мільйонів наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму.

16 Травня 2018 р.
До столиці на екскурсію Верховною Радою України поїдуть п’ятикласники Хмельницької СЗОШ № 12

     У дитячій школі мистецтв відбулася фінальна гра брейн-рингу «Моя позиція» між командами учнів п’ятих класів, переможцями двох півфінальних ігор – «Веселка» загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 2 та «Козачата» СЗОШ № 12. Як засвідчив підсумок інтелектуального двобою, до столиці на екскурсію Верховною Радою України поїдуть п’ятикласники СЗОШ № 12. Варто зазначити, що це право учні школи виборюють уже другий рік поспіль. У заході взяла участь делегація з Черкаської міської ради, яка завітала до нашого міста переймати досвід роботи Хмельницької міської ради у різних сферах, у тому числі щодо проведення таких проектів.

Фінальна гра традиційно складалась із шести конкурсів: «Бліц-запитання», «Старі вулиці Хмельницького», «Знання – це сила», «Чорна скриня», «Мікрорайони міста» та «Відомі хмельничани». Усі конкурси, як і у попередніх іграх, були об’єднані темою про рідне місто, історію та сучасність місцевого самоврядування.

По-святковому прибрана зала, позитивний настрій глядачів і вболівальників та бойовий дух учасників команд-суперниць перетворили інтелектуальні змагання на надзвичайно веселе та захопливе дійство. У перервах між конкурсами присутніх радували своїми мистецькими номерами дитячі вокальні колективи та окремі виконавці.

Відповідаючи на запитання ведучої, учні обох команд виявили кмітливість, ерудицію та винахідливість. Однак, найсильнішою сьогодні виявилась команда «Козачата» ЗОШ № 12.

Як зазначила під час підбиття підсумків півфінальної гри керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій, ініціатор та ідейна натхненниця екскурсій міською радою та брейн-рингу «Моя позиція», на переможця фіналу чекає головний приз від міського голови – поїздка до Києва для екскурсії Верховною Радою України.

«Всі маленькі мрії юних українців здійснюються тоді, коли вони вірять у себе і працюють над собою. Ця інтелектуальна гра – хороший старт у ваше майбутнє. Ви – майбутня українська влада, ті, хто керуватиме містами України, хто змінюватиме свою країну і рідне місто на краще, з великою любов’ю у серці і з великими знаннями, які отримуєте сьогодні і в майбутньому. Ви усі молодці!», - наголосила, вітаючи учасників змагань та усіх присутніх, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій. – Хмельницький міський голова залишає за собою право обрати команду, яка не перемогла у фінальних змаганнях, але може цього року разом з командою-переможцем відвідати Верховну Раду України».

На завершення свята Юлія Сергіївна вручила обом командам почесні грамоти, а переможцям ще й головний приз від міського голови Олександра Симчишина – сертифікат на поїздку до міста Києва на екскурсію Верховною Радою України, яка запланована на 4 червня 2018 року.

14 Травня 2018 р.
Інформація про надання гранту для студентів міста Хмельницького для сплати навчання

     До уваги студентів міста Хмельницького, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

https://www.cybershark.com.ua/scholarship-ua/
https://deltabank-online.com.ua/scholarship-ua/
Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: grant@deltabank-online.com.ua або grant@cybershark.com.ua

11 Травня 2018 р.
О. Симчишин: "Активно проводимо термомодернізацію закладів освіти та медицини»

     Наразі тривають роботи з термомодернізації СЗОШ № 15 та № 14. Роботи проводяться у рамках співпраці з НЕФКО. Загальна вартість проекту 21,3 млн. грн.
У переліку установ: ДНЗ № 29, № 54, СЗОШ № 15, № 14. Отримано грант на суму 200 тисяч євро. Кредит НЕФКО: 11, 840 млн. грн. Співфінансування з міського бюджету понад 3 млн. грн. Види робіт: облаштування ІТП системи теплопостачання (для 4 закладів); заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи (для 4 закладів); підвищення теплозахисту зовнішніх стін (для 4 закладів); заміна вікон (для 4 закладів); утеплення запасних вхідних дверей (для 3 закладів); підвищення теплозахисту перекриття (для 2 закладів). Крім того, у рамках проекту на кожне вікно ставляться вентиляційні клапани для провітрювання приміщень, а також в окремих закладах монтуються системи вентиляції.

Про термомодернізацію за останні роки розповідає міський голова Олександр Симчишин.

«За два роки вже утеплили дев’ять дитячих садків. Загальна вартість понад 14 млн. грн. Плюс розпочали роботи по капітальному ремонту з утепленням Палацу творчості. Завершили утеплення фасаду Хмельницького перинатального центру на суму 1369,8 тис. грн. Розпочали утеплення фасаду та ремонт покрівлі Хмельницької міської лікарні на суму 2877,0 тис.грн.  Загальна вартість понад 20 млн. грн».

Також  встановлено ІТП з погодним регулюванням в 4 ДНЗ (56, 53, 48, 20) на суму 1748,6 тис. грн. Встановлення 3х модульних пунктів ІТП в перинатальному центрі на суму 800,0 тис. грн. Це дало можливість суттєво зекономити бюджетні кошти. На 2018 рік запланували за кошти міського бюджету:
- Утеплення фасаду Палацу творчості - 3750,0 млн. грн;
- Утеплення дитсадків: ДНЗ № 53, 32, 37 на загальну суму 2650,6 тис. грн;
- Утеплення парапетів СЗОШ № 15 – 135,0 тис. грн;
- Реконструкція системи опалення СЗОШ № 29 – 150, 0 тис. грн.;
- Встановлення індукційних плит з заміною посуду ДНЗ № 32, 47, 52 – 459,0 тис.грн;
- Заміна ламп розжарювання: освіта – 520 тис. грн., охорона здоров’я - 260,0 тис. грн;
- Заміна вікон СЗОШ № 27 - 250,0 тис. грн.

Слід зазначити, що долучилися до проекту термомодернізації від Європейського інфестиційного банку. Планується 30 будівель, 23 бюджетних установ (7 ДНЗ, 8 СЗОШ, 3 лікарні, 4 поліклініки, 1 стоматполіклініка). Розмір та валюта запозичення – 6751,36 тис. євро за офіційним курсом НБУ на день укладення договору, наше співфінансування 1,33 млн. Євро. Термін запозичення 22 роки, включаючи період відстрочки до 5 років від дати підписання; майнове забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням не надається; сплата відсотків по кредиту здійснюється відповідно до статті 3 Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, наразі становить 1,31% та Euribol+.

Початок реалізації проекту заплановано на 2019 рік, виконання робіт протягом 5 років.

10 Травня 2018 р.
Свято Дня матері (Програма)

     13 травня з 14.00 на майдані біля кінотеатру ім. Т. Шевченка відбудеться свято Дня матері.

Програма свята:

З 14.00 години

 • бібліотека просто неба «І доброта, і теплота, поєднані у серці мами»
 • фотовиставка просто неба «Я і родина моя»
 • фотозона «Квіти для мами»
 • майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва
 • виставка художніх робіт учнів класу інклюзивної освіти дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва
 • виставки художніх робіт, майстер-класи учнів загальноосвітніх закладів міста з інклюзивною освітою

о 14.00 – лялькова вистава «Уроки матінки кози» обласного академічного театру ляльок «Дивень» на концертному майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка
з 14.00 – тематичний павільйон «Колиска роду – українська хата» у сквері ім. Т. Шевченка
о 15.00 – виступи дитячих фольклорних колективів міста «Мамина колискова» у сквері ім. Т. Шевченка
о 15.00 – дитяча гуляночка «Щаслива родина – міцна сім'я»  на майдані біля кінотеатру ім. Т. Шевченка
о 17.00 – театралізовано-концертна програма «Так будь же ти благословенна, мамо!» за участю учнів загальноосвітніх навчальних закладів та закладів культури міста на концертному майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка.

10 Травня 2018 р.
20 травня у Хмельницькому відбудеться спільна хода «За сім’ю»

     15 травня - Міжнародний день сім'ї. Впродовж тижня, з 13 до 20 травня, у Хмельницькому проходитимуть різноманітні заходи. Зокрема, 20 травня відбудеться спільна хода «За сім’ю». Тисячі хмельничан, представників різних релігійних конфесій з молитвами та піснями пройдуться вулицями міста заради пропаганди сімейних цінностей. Маршрут ходи пролягатиме від костелу Христа Царя Всесвіту (проспект Миру, 55) до майданчика біля кінотеатру імені Т. Шевченка.

Цього дня на майданчику перед кінотеатром імені Т. Шевченка також відбудеться концерт.

10 Травня 2018 р.
Новозбудований дошкільний навчальний заклад в Дальніх Гречанах майже готовий зустрічати своїх відвідувачів

     Понад 14 млн грн з міської казни витратили, аби садочок з’явився у згаданому мікрорайоні. ДНЗ №7 «Козачок», що на вулиці Івана павла ІІ, 1, розрахований на 110 маленьких відвідувачів. А умови на них чекають сучасні та комфортні. Аби проінспектувати хід робіт, у садочок завітав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

"Дитячий садочок в Гречанах на фініші. Готовність 97%. З 1 вересня буде працювати на повну. Працюватиме 6 груп дітлахів. Це вже другий дитячий садочок, збудований в місті за два роки. Попереду ще два», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

На кількох фото вже історія. Такими були руїни наприкінці 2016 року.

Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».

7 Травня 2018 р.
Сто років відсвяткувала Хмельницька СЗОШ № 20!

     Чого тільки не було в історії закладу - і навчання спеціалістів для залізничної станції, і знищення авіабомбами, й навчання в повоєнні часи на лавках та табуретах, принесених учнями з дому... І покоління учнів, котрі не забувають рідну школу й вдячні за науку вчителям. І вихованці, і педагоги, а ще - представники влади та батьки учнів сьогодні віншували заклад з поважною датою.
"Мені вперше щастить вітати навчальний заклад із таким поважним ювілеєм, - зізнається міський голова Олександр Симчишин. - Байдуже, яких висот досягають ваші учні та які мають результати ЗНО. Головне - що вони виходять з цих стін справжніми людьми! Бажаю кожному педагогу поваги від учнів, а навчальному закладу - розвитку та удосконалення".
Знаковим є те, що саме в рік столітнього ювілею поруч із школою відкриється новозбудований дитячий садок. І з однаковим захопленням бігтимуть діти і до старенької школи, і до її праправнука-дитсадка!

3 Травня 2018 р.
Вечір пам’яті Героя російсько-української війни Івана Мельника

     Йому було всього 22... І вже рік, як його немає. Про таких кажуть - поспішав жити... Займався спортом, був підтримкою для друзів та надією для батьків. Іван Мельник. Найкращий. Саме такі чомусь гинуть на війні. Хоча - чи варто дивуватися? Адже саме такі першими мужньо стають на захист Батьківщини. Саме такі сміливо погоджуються на найнебезпечніші завдання.

У стінах СЗОШ № 15 відбувся вечір пам'яті про загиблого на війні Івана Мельника. Теплими спогадами про Героя поділилися родичі, друзі та бойові побратими.
"Ми започаткували періодичне проведення таких вечорів про всіх загиблих на війні наших земляків, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Не маємо права забувати. Не маємо права звикати до втрат".

Іван Олександрович Мельник народився 7 липня 1994 р. у Хмельницькому. Загинув 25 квітня 2017 р. у смт. Новгородське, Торецька міська рада, Донецька область. Учасник війни на сході України, солдат (383-й окремий полк дистанційно-керованих літальних апаратів).
У 2012 році закінчив спеціалізовану загальноосвітню школу №15 міста Хмельницького, потім вступив на гуманітарно-педагогічний факультет Хмельницького національного університету.
З 2006 до 2015 року займався веслуванням на байдарках та каное. Призер чемпіонатів України та області з веслування. Кандидат у майстри спорту (2008).
З лютого 2016 року проходив військову службу за контрактом в 383-му окремому полку дистанційно-керованих літальних апаратів.
28 вересня 2016 року пройшов навчання у 199-му навчальному центрі десантних військ ЗС України, після чого був направлений у 95 ОДШБр.
З грудня 2016 року у складі 95 ОДШБр брав участь в АТО на сході України.
Загинув від кулі снайпера під час бойового чергування на взводно-опорному пункті.
Похований 28 квітня 2017 року на Алеї Слави кладовища міста Хмельницький (мікрорайон Ракове).
Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (13.06.2017; посмертно).
У Героя залишились батьки та сестра.

3 Травня 2018 р.
До Дня Європи у Хмельницькому відбудеться опера просто неба

     Оперу Вольфганга Амадея Моцарта «Чарівна флейта» виковуватиме Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії під диригуванням Мирона Юсиповича з міста Львів.
Концертне виконання пройде 19 травня на території Молодіжного парку, поблизу міського пляжу. Початок о 19 годині. Вхід вільний.

3 Травня 2018 р.
Фестиваль "Чілдрен Кінофест" пройде у Хмельницькому

     Фестиваль, заснований у 2014 році, проходить у більш ніж двадцяти містах України – від міст-мільйонників до регіональних центрів. Минулого року покази фестивалю відвідали понад 40 000 глядачів. «Чілдрен Кінофест» знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.
До конкурсної програми V Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» увійшло сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Спеціальною подією цього року стане показ до 30-річчя прем'єри анімаційного фільму «Острів скарбів» режисера Давида Черкаського.
Відкриє ювілейний «Чілдрен Кінофест» документальна стрічка «Земля: Один вражаючий день» від британської студії BBC. Знята за допомогою найсучасніших технологій, вона кличе глядачів у подорож нашою планетою у компанії різноманітних тварин, та показує один день з їх життя. Це перша документальна стрічка, яка буде змагатися за звання найкращого фільму «Чілдрен Кінофесту».
Україну цього року представляє фентезі «Сторожова застава». Її головний герой, сучасний школяр, за допомогою чарівного порталу потрапляє у часи Київської Русі. Фільм Юрія Ковальова став одним з лідерів за касовими зборами серед національних стрічок, зібравши у прокаті понад 19 млн грн. Права на «Сторожову заставу» були продані на понад 25 країн. Масштабні зйомки проходили в Карпатських горах, гранітних кар'єрах та болотах Київської області. Детальніше...

3 Травня 2018 р.
Відкриття туристичного сезону

     12 травня у місті Хмельницькому відбудеться відкриття туристичного сезону "Відкрий своє місто". Захід проходитиме у другий фестивальний день «ПоділляДжазФест».  

Програма:

14:30 – офіційне відкриття туристичного сезону – 2018 (вул. Проскурівська, 32)

15:00 – історичний квест та віртуальна екскурсія містом (вул. Проскурівська, 30)
          – парад живих скульптур "Видатні постаті Проскурова-Хмельницького" (вул. Проскурівська)

16:00 – авторські інтерактивні лекції "Подорож містом у просторі та часі". Напої та смаколики від "Короля мінеральних вод" (мистецький дворик музичної школи №1 ім. М. Мозгового (вул. Проскурівська, 18)

Автобусні екскурсії містом (парковка біля готелю "Жовтневий")

2 Травня 2018 р.
Відзначено переможців міського огляду-конкурсу на кращу організацію роботи з охорони праці та конкурсу «Охорона праці очима дітей»

     У Хмельницькому за підтримки міського голови та з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2016 році започатковано щорічний конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» та щорічний міський огляд-конкурс на кращу організацію роботи з охорони праці.

Метою таких заходів є підвищення інтересу у дітей до проблем в сфері охорони праці, виховання у майбутніх роботодавців та працівників високої культури безпеки праці на виробництві, а також активізація діяльності роботодавців у частині забезпечення здорових і безпечних умов праці, зниження рівня виробничого травматизму та професійних захворювань.

Цьогоріч на урочистості з нагоди підбиття підсумків конкурсів у малу залу міської ради запросили кращих керівників підприємств, організацій, закладів і установ та відповідальних за охорону праці, а також юних хмельничан-переможців конкурсу «Охорона праці очима дітей».

Учасників конкурсів привітав, а також вручив відзнаки міської ради і подарунки заступник міського голови Анатолій Нестерук. Детальніше...

2 Травня 2018 р.
.

Результати вибору проектів підручників

2 Травня 2018 р.
Луцьков Іван – переможець конкурсу "Панацея молода"

     27 квітня 2018 року в місті Харкові було проведено очний конкурс наукових робіт на присудження нагороди для обдарованої молоді та юнацтва "Панацея молода". Конкурс відбувався у Національному фармацевтичному університеті за підтримки Міністерства освіти і науки України та творчого об'єднання "Соняшник". З 186 робіт заочного конкурсу було відібрано 20.

З Хмельницької області на очному конкурсі була представлена робота учня 10 класу Хмельницької СЗШ № 15 імені О.Співачука Луцькова Івана та відзначена дипломом ІІ ступеня.

Науковий керівник – вчитель хімії та біології Румпа Ніна Михайлівна.

2 Травня 2018 р.
Паспорти бюджетних програм на 2018 рік у новій редакції

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік у новій редакції (рішення сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 року № 3 "Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2018 рік")

Наказ № 124 від 24.04.2018 року "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік у новій редакції"

26 Квітня 2018 р.


©Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, 2009
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
khmuosvita@ic.km.ua

© Всі права на матеріали сайту www.education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
Розробка сайту