телефон приймальні
+38 (0382) 79-47-26

  Громадське обговорення

  Структура Департаменту

  План роботи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

  Відкритість органів управління у сфері освіти - відкриті дані

  Прозорість та інформаційна відкритість підпорядкованих закладів освіти

  Особистий прийом громадян

  Звернення громадян

  Доступ до публічної інформації

  Замовлення документів про освіту державного зразка у 2018 році

  Нормативна база

  Програми

  Дошкільна освіта

  Загальна середня освіта

  Зараховуємо дитину до 1 класу

  Методична робота

  На допомогу вчителям щодо впровадження нових Державних стандартів освіти

  Робота з обдарованими дітьми

  Виховна робота

  Державна підсумкова атестація 2018

  Готуємось до ЗНО-2019

  Оздоровлення 2018

  Хмельницька міська психолого-медико-педагогічна консультація

  Контакти

  Освітні заклади

  Новини

  Анонси

  Освітні сайти

  Охорона праці та безпека життєдіяльності

  Передовий педагогічний досвід

  Громадська рада при Департаменті освіти та науки

  ВАКАНСІЇ  << Грудень 2018 >>
  НдПн Вт Ср ЧтПт Сб
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31

Новини Департаменту освіти та науки

Старшого лейтенанта Івана Віхтюка вшанували вечором – спомином

     Війна - це завжди горе, біль і гіркі сльози. Вона забирає кращих з кращих. Та ми повинні пам’ятати своїх Героїв-захисників, славних земляків. 4 грудня, виповнилося б 39 років хмельничанину Івану Віхтюку, який загинув у зоні АТО в 2015 році. Цього дня, у велике свято – введення в храм Пресвятої Богородиці, відбувся вечір спогадів про Героя. Рідні, вчителі, друзі та знайомі зібралися у колегіумі імені В. Козубняка, щоб згадати, яким був Іван за життя.

«Ми будуємо дитячі садочки, храми, спортивні майданчики, інші об’єкти. Це все наші з вами маленькі перемоги на шляху до великої перемоги заради Української держави. З таких речей складається успіх. Ці успіхи, ці позитиви, дитячий сміх не просто так. Це все завдяки таким людям, як Ваня Віхтюк, усім українським героям, які віддали своє життя, аби ми з вами мали таку можливість, бо якби не вони, все було б по-іншому. Ми б не збиралися у цій залі, не починали б день з уроків, не відкривали б спортивних майданчиків, українських храмів, не тішились життю, - звернувся до присутніх міський голова Олександр Симчишин. – Української держави могло б і не бути. Ми з вами живемо і працюємо завдяки таким справжнім українським Героям. І ми це повинні пам’ятати кожної хвилини, тоді і працювати будемо краще, і успіхи будуть іншими. В пам’ять про них ми повинні реалізувати головну ідею вшанування – це не просто вечір, хороші і правильні слова, це сильна, мирна Українська держава заради наших дітей і онуків. Щоб наші діти й онуки жили в мирній державі, проводили такі вечори пам’яті, знали про українських героїв, але ніколи не знали що таке війна. Пам’ять про Героїв повинна жити вічно».

Під сумні розливи пісні «Пливе кача» присутні вшанували Героя хвилиною мовчання та запалили свічу пам’яті. Детальніше...

5 Грудня 2018 р.
Нарада для керівників закладів освіти з питань охорони праці

     04.12.2018 року за участі начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області Франка Вадима Миколайовича, заступника начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці – начальника відділу охорони праці Хмельницької міської ради Стукана Олександра Миколайовича відбулася нарада для керівників закладів освіти, на якій піднімалися питання:

-   стан охорони праці та промислової безпеки в соціально-культурній в області;

-   стан виробничого травматизму в закладах освіти;

-   причини травмування працівників закладів освіти;

-   типові порушення нормативних вимог при виконанні робіт на висоті;

-   профілактичні заходи щодо усунення причин виробничого травматизму в соціально-культурній сфері.;

-   розслідування нещасних випадків в галузі освіти м. Хмельницького;

-   якість розслідування нещасних випадків;

- шляхи поліпшення елементів системи управління охорони праці закладів освіти. Детальніше...

4 Грудня 2018 р.
Тренінг "Протидія торгівлі людьми"

     На Хмельниччині проходила інформаційна кампанія з нагоди Міжнародного дня боротьби за скасування рабства. У рамках проекту ОБСЄ «Поширення НМВ суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за участі Благодійного фонду «Ксена» для практичних психологів закладів освіти м. Хмельницького проводилися тренінги за програмою протидії торгівлі людьми, ідентифікації постраждалих і взаємодії держслужбовців у наданні допомоги особам, що постраждали від злочину торгівлі людьми. Детальніше...

4 Грудня 2018 р.
Громадський інститут відповідального батьківства

     29.11.2018 року на базі навчально-виховного комплексу № 5 міста Хмельницького відбулося засідання громадського інституту відповідального батьківства за участі працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 за напрямком «Шкільний простір – простір для кожного». Учасників ознайомили із метою та завданнями функціонування інклюзивно-ресурсного центру, з поняттям «інклюзії» та наголосили на важливості здобуття освіти кожною дитиною, незалежно від її особливостей.

На засіданні обговорювалися питання:

1. Плюси і мінуси інклюзивного навчання.

2. Ставлення однокласників та педагогів до дитини з певними особливостями.

3. Дитяча агресія: причини і наслідки.

Для батьків працював консультаційний пункт ХІРЦ № 1 (вчитель-логопед, практичний психолог). Детальніше...

30 Листопада 2018 р.
Семінар-нарада "Запобігання та протидія насильству"

     28.11.2018 року у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на базі Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка відбувся семінар-нарада з питань запобігання та протидії насильству для заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів за участі представників служби у справах дітей.

Начальник служби у справах дітей Дика Світлана Михайлівна та начальник відділу у справах дітей Гончар Оксана Анатоліївна ознайомили присутніх зі змінами в чинному законодавстві з питань насильства та обговорювали проблеми, які виникають у закладах загальної середньої освіти з зазначеного питання. Детальніше...

30 Листопада 2018 р.
Оголошується конкурс на посади педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1

     Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545, рішення сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 року № 23 «Про створення Хмельницький Інклюзивно-ресурсний центр № 1 та затвердження статуту Хмельницький Інклюзивно-ресурсний центр № 1» та з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-дефектолога, практичного психолога, вчителя реабілітолога  комунальної установи «Хмельницького Інклюзивно-ресурсного центру № 1», який знаходиться за адресою: 29021, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 61.

      Порядок проведення конкурсу:

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору.

  Прийом та реєстрація документів від претендентів на посади педагогічних працівників комунальної установи «Хмельницький інклюзивно-ресурсний центр № 1» здійснюється з 30.11.2018 по 26.12.2018 року в Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53 (кабінет № 25). Детальніше...

30 Листопада 2018 р.
«Бути жінкою»

     29 листопада 2018 року працівники Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради долучилися до участі в тренінговій грі «Бути жінкою». Захід організовано в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» благодійною організацією «Благодійний фонд «StabilizationSupportservices».

Модераторами гри Майданюком Олегом та Столярчук Іриною було презентовано настільну гру «Бути жінкою». Мета цієї гри є пропрацювання стереотипів щодо ролі жінок у суспільстві та знаходження способів протидії дискримінації,  проходження шляху становлення жіночих героїнь у сучасному суспільстві, з його викликами та можливостями, розвіювання гендерних стереотипів та міфів.

По завершенню гри працівники Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради отримали два набори антидискримінаційної гри «Бути жінкою». Детальніше...

30 Листопада 2018 р.
Вітаємо команду міста Хмельницького «Котики Шредінгера» з успішним виступом на фінальному етапі ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків

     З 23 по 28 листопада у місті Житомирі відбувся фінальний етап ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків. У ньому взяли участь десять команд з Харкова, чотири з Києва, Дніпропетровська, Одеси, Волині, Чернівців, Хмельницькі «Котики Шредінгера». Команда в складі Войткова Дмитра, Голяк Анастасії, Гончар Анастасії (Хмельницький ліцей № 17), Демешка Олега (Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка) і Яроша Юрія (Хмельницька гімназія № 1 імені Володимира Красицького) продемонструвала вміння розв'язувати складні дослідницькі й наукові проблеми, свої розв'язки, відстоювати їх у наукових дискусіях – фізичних боях. Приємно, що хмельничан на турнірі чекали і сприймали як серйозних суперників. Юні фізики успішно справилися з усіма завданнями, а це – відкриті задачі, що передбачали декілька підходів до розв'язку, могли мати не одну відповідь.

За результатами змагань команда отримала диплом ІІІ ступеня, капітан команди Войтков Дмитро посів ІІІ місце в рейтинговій турнірній олімпіаді й отримав персональний диплом за гарну гру. Також «Котики Шредінгера»  вибороли ІІ місце в традиційному турнірному брейн-рингу.

Вітаємо керівників команди: вчителя фізики Хмельницького ліцею № 17 Поляк Сіму Юхимівну та вчителя фізики Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка Демешко Оксану Володимирівну, а також учителя фізики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького Міля Миколу Сергійовича за допомогу в підготовці до турніру. Детальніше...

29 Листопада 2018 р.
Семінар-практикум для вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти

     26.11.2018 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького відбувся семінар-практикум для вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти за участі працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1. Семінар складався з двох частин: теоретичної та практичної. Учасників ознайомили із метою та завданнями функціонування інклюзивно-ресурсного центру, особливостями проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини. Практична частина передбачала поглиблення знань щодо корекційної спрямованості програми «Театральна логоритміка» у роботі з дітьми з інтелектуальними порушеннями та іншими категоріями діток. Детальніше...

27 Листопада 2018 р.
Відомий письменник Андрій Кокотюха поспілкувався із хмельницькими школярами та анонсував вихід фільму «Червоний. Без лінії фронту»

     Несподіваний гість завітав сьогодні на освітянський захід, який проходив у Хмельницькій міській раді. Із хмельницькими старшокласниками поспілкувався сучасний український письменник-белетрист, автор історичного роману «Червоний» Андрій Кокотюха. Під час розмови він зазначив, що Революція Гідності не була марною, адже сьогодні ми маємо те на що просто не звертаємо уваги.

«У 2018 році вийшло 49 українських фільмів, тоді коли п'ять років тому він був лише один. Дитяча література представлена широким спектром. Українська музика популярна та користується попитом. Дуже важливо, щоб ми читали українське, слухали українське, дивилися українське», - наголосив відомий автор.

Також Андрій Кокотюха представив присутнім трейлер фільму «Червоний. Без лінії фронту», який розповідає історію становлення головного героя Данила Червоного на шлях визвольної боротьби. У прокат фільм вийде наступного року.

Під час диспуту «Ще не вмерла Україна!... Але вона ще й не ожила!!!» присутні згадали події Революції на граніті, Помаранчевої революції та Революції Гідності. Це значимі віхи новітньої української історії, які мали величезний вплив на здобуття Україною незалежності. Під час спілкування молодь з цікавістю слухала спогади учасників революцій, російсько-української війни, волонтерів, які теж були присутні на заході. Школярі мали унікальну можливість вислухати спогади та враження очевидців тих подій.

Не обійшлося і без мистецького подарунку. Так, учасник Революції Гідності та подільський бард Ігор Білий подарував присутнім свою пісню, присвячену подіям на майдані. Детальніше...

23 Листопада 2018 р.
В.о. директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

Корнієцька Людмила Віталіївна
  Анонси подій


  Корисні посилання
Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Сучасні заклади освіти 2018

Хмельницька обласна державна адміністрація

Хмельницька обласна рада

Хмельницька міська рада

ХОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання

МАН України

Хмельницькі олімпіади

Острів знань

Хмельницький спортивний

Змагання та конкурси від ХОЦНТТУМ

Народна освіта

©Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, 2009
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
khmuosvita@ic.km.ua

© Всі права на матеріали сайту www.education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
Розробка сайту