телефон приймальні
+38 (0382) 79-47-26

  Громадське обговорення

  Структура Департаменту

  План роботи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

  Відкритість органів управління у сфері освіти - відкриті дані

  Прозорість та інформаційна відкритість підпорядкованих закладів освіти

  Особистий прийом громадян

  Звернення громадян

  Доступ до публічної інформації

  Замовлення документів про освіту державного зразка у 2018 році

  Нормативна база

  Програми

  Дошкільна освіта

  Загальна середня освіта

  Методична робота

  На допомогу вчителям щодо впровадження нових Державних стандартів освіти

  Робота з обдарованими дітьми

  Виховна робота

  Державна підсумкова атестація 2018

  Готуємось до ЗНО-2018

  Оздоровлення 2018

  Хмельницька міська психолого-медико-педагогічна консультація

  Контакти

  Освітні заклади

  Новини

  Анонси

  Освітні сайти

  Охорона праці та безпека життєдіяльності

  Передовий педагогічний досвід

  Громадська рада при Департаменті освіти та науки

  ВАКАНСІЇ  << Квітень 2018 >>
  НдПн Вт Ср ЧтПт Сб
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30

Новини Департаменту освіти та науки

Cемінар для педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти з питань інклюзивного навчання

     18 квітня у Хмельницькій загальноосвітній школі № 21 відбувся практичний семінар для педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти з питань інклюзивного навчання за участю завідувача кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктора педагогічних наук, професора С.П. Миронової та кандидата педагогічних наук Т.О. Докучиної. Дефектологи, логопеди, практичні психологи, асистенти учителів і вихователів, вихователі-методисти і заступники директорів з навчально-виховної роботи, вчителі-предметники практикувалися у складанні індивідуальної програми розвитку дітей із особливими освітніми потребами. Для корекційних та соціальних педагогів було проведено тренінг. Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами – один із основних напрямів розвитку Нової української школи.

19 Квітня 2018 р.
Готуй сани влітку…

     18.04.2018 року відбулася весняна сесія дитячої наукової школи для учнів - членів МАН України, які мають намір захищати наукові роботи у 2018-2019 навчальному році. 

 Хоча захист відбуватиметься в кінці грудня 2018 року, манівці вже розпочали активну підготовку.

195 юних дослідників консолідували свої зусилля з досвідченими науковцями.

 Секрети світу науки відкривали:

- Потапчук Євген Михайлович, завідувач кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України;

- Венгер Олександр Павлович, кандидат психологічних наук, викладач-методист Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ;

- Білошицький Сергій Володимирович, доктор політичних наук, доцент, кандидат історичних наук;

- Муравський Сергій Анатолійович, кандидат педагогічних наук;

- Драч Ілона Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Хмельницького національного університету;

- Каліночкіна Юлія Михайлівна, завідувач науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Щиро дякуємо за співпрацю!

19 Квітня 2018 р.
У міській раді відбувся семінар-практикум з ділової української мови для керівників виконавчих органів та комунальних підприємств

     З метою удосконалення знань та навичок з написання ділових паперів, вивчення прийомів використання мовних засобів під час оформлення офіційних розпорядчих документів, ділових листів у міській раді поведено семінар-практикум з ділової української мови для керівників виконавчих органів Хмельницької міської ради та комунальних підприємств. Його провели вчителі української мови шкіл міста, а саме: Алла Шпилюк, вчитель української мови та літератури, заступник директора з виховної роботи ліцею № 17, Галина Замрій, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу № 9 та Вікторія Кальмучина, вчитель української мови та літератури навчально-виховного об'єднання № 5 імені Сергія Єфремова.

Слухачі семінару-практикуму поновили знання про особливості ділового мовлення, загальні вимоги до писемного ділового мовлення, фразеологію офіційно-ділового стилю, фонетику і графіку ділового тексту; удосконалили вміння вибору граматичної форми слова при складанні документа; закріпили навички грамотного письма.

«Мета семінару-практикуму – наголосити на найбільш розповсюджених у діловому мовленні помилках і дати можливість його учасникам зацікавитися темою, зануритися у проблему і далі розвиватися, тому що за одне заняття нереально вивчити все», - зазначила вчитель української мови та літератури Хмельницького ліцею № 17 Алла Шпилюк.

18 Квітня 2018 р.
19 квітня у Хмельницькому відбудеться прем’єрний показ художнього фільму «Тримай біля серця»

     У четвер, 19 квітня, о 17.30 в МКП – кінотеатр імені Т.Г. Шевченка (вул. Проскурівська, 40) відбудеться прем’єрний показ художнього фільму «Тримай біля серця».

За півгодини до початку сеансу (о 17.00) - прес-конференція з членами знімальної групи.

У Хмельницький представляти фільм приїдуть режисер Валерій Шалига, продюсер Василь Медяний та актор Олександр Нємченко. Детальніше. 

17 Квітня 2018 р.
Концепція розвитку кінотеатру ім. Т. Шевченка

     Днями відбулась презентація спільних напрацювань громадської ініціативи Proprostir, Агенції розвитку Хмельницького та Хмельницької міської ради щодо визначення стратегії розвитку споруди кінотеатру ім. Т. Шевченка.
Як зазначає заступник міського голови Володимир Гончарук, важливою перевагою представленого проекту є те, що він буде актуальний щонайменше двадцять років. Проект розроблявся на основі пропозицій хмельничан, зокрема більшість висловилася за те, щоб залишилася функція кінотеатру. Відтак, архітектори Proprostir у концепції залишили зал кінопоказу, проте дещо видозмінили – пропонують діючий кінозал розділити на два – менший для постійних показів фільмів, а інший – зробити залом-трансоформером, у якому крім фільмів можна буде проводити лекції, презентації, покази моди тощо.
Детальніше. 

16 Квітня 2018 р.
Резолюція міського круглого столу «Глобальне потепління – наслідки впливу на природне довкілля»

     12 квітня 2018 року на базі гімназії № 2 м. Хмельницького було проведено міський круглий стіл на тему «Глобальне потепління – наслідки впливу на природне довкілля». Обговорення здійснювалося за напрямами: «Глобальна екологічна проблема як чинник об'єднання нації», «Загрози глобального потепління для жителів міста Хмельницького», «Формування екологічної свідомості здобувачів освіти», «Презентація учнівських наукових досліджень «ЕкоЛАБ». Актуальність теми зумовлена швидкими темпами глобального потепління, що спричиняють серйозні кліматичні зміни, загрозу зникнення різних екосистем. Відповідно, виникла потреба в адаптації всього живого до зміни клімату й об'єднання зусиль учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів збереження довкілля.

     У заході взяли участь Куцька І.В., заступник начальника управління екології Хмельницької міської ради з питання «Стан довкілля: оцінка вразливості міста Хмельницького до змін клімату»; Міронова Н.Г., доктор с.-г. наук, доцент, завідувач кафедри екології Хмельницького національного університету, разом зі своїми студентами обґрунтувала причини й наслідки зміни клімату на глобальному рівні, рівні області, міста та запропонувала шляхи їх подолання; Газда Т.М., заступник директора Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 імені М.К. Чекмана, висвітлила роботу закладу освіти у рамках екологічної програми енергозбереження Spare Energe Hub; презентували свої наукові дослідження Полторак Юлія, учениця 10 класу навчально-виховного об'єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, Мартинюк Дарія, учениця 9 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20, Басова Альбіна, учениця 10 класу гімназії № 2 м. Хмельницького; учителі біології, географії, екології, хімії. Комп'ютерний супровід здійснював Авсієвич Р.Л., інженер-електронщик, учитель інформатики гімназії № 2 м. Хмельницького.

     Детальніше у фотозвіті...

     Підбиваючи підсумки круглого столу, зазначаємо необхідність: Збережімо Землю - планету життя

                                                                                                                                                        Методисти НМЦ  Думанська Г.В., Парфенюк А.В.

13 Квітня 2018 р.
ОГОЛОШЕННЯ про відбір кандидатур для призначення персональної стипендії Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького

     Відповідно рішення тринадцятої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 року № 20 «Про затвердження Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького та про втрату чинності рішень сесії Хмельницької міської ради» оголошується відбір кандидатур для призначення персональної стипендії Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького.

Документи претендентів оформляються відповідно до Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького та приймаються до 15 травня 2018 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53, каб. 29, Нагорна В.В. (тел. 79-46-52).

11 Квітня 2018 р.
І міська учнівська наукова конференція

18-19 травня 2018 року відбудеться І міська учнівська наукова конференція на базі Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького

18 травня 2018 року­­­-секційні засідання;

19 травня 2018 року-пленарне засідання.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 «Лабораторія ВСЕсвіт» (біологія, географія, фізика, хімія, астрономія, екологія, медицина, психологія, основи здоров'я);

 «Лабіринт ТН» (математика, інформатика, ІКТ, економіка, технології);

 «Код нації» (українська мова, література, іноземні мови, журналістика);

 «СекретЛАБ» (педагогіка, історія, правознавство, культура, релігії, спорт);

 «Мистецький хаб» (живопис, графіка, фото, колажі, музика, вірші, пісні, театр, танці, мораль, етика, естетика);

 «Народна світлиця» (краєзнавство, народні ремесла, народна кухня та ін.).

Детальна інформація

Реєстрація

4 Квітня 2018 р.
Ріка життя…

     Днями в Подільському культурно-просвітницькому центрі ім. М.К.Реріха за ініціативи учителя української мови і літератури Мотрук О.С. Хмельницької гімназії № 2 і викладача Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Будім Л.В. відбулася презентація спільного проекту «Ріка життя», присвяченого творчості Ліни Костенко. У літературно-музичній виставі взяли участь учителі та учні Хмельницької гімназії № 2, викладачі та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, студентка Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби, артисти Хмельницької обласної філармонії, викладачі Хмельницької школи мистецтв та Хмельницької мистецької школи «Райдуга». Глибоке змістовне наповнення, вдале поєднання різновікових виконавців, артистизм, інтелігентність і вишуканість приємно вразили присутніх у залі.

4 Квітня 2018 р.
Інструктивно-методичне заняття з керівниками закладів дошкільної освіти м. Хмельницького

     Третього квітня 2018 року Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради спільно з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області було проведено інструктивно–методичне заняття «Організація підготовки та проведення заходів «Тижня безпеки дитини» з керівниками закладів дошкільної освіти м. Хмельницького, на якому були розглянуті питання з організації цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної освіти. Особливу увагу було приділено вимогам щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти міста. Керівникам надано методичні рекомендації до підготовки, організації та проведення заходів тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти міста.

4 Квітня 2018 р.
Директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

Миколаїв Роман Дмитрович
  Анонси подій


  Корисні посилання
Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Сучасні заклади освіти 2018

Хмельницька обласна державна адміністрація

Хмельницька обласна рада

Хмельницька міська рада

ХОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання

МАН України

Хмельницькі олімпіади

Острів знань

Хмельницький молодіжний портал

Хмельницький спортивний

Змагання та конкурси від ХОЦНТТУМ

Народна освіта

©Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, 2009
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
khmuosvita@ic.km.ua

© Всі права на матеріали сайту www.education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
Розробка сайту