телефон приймальні
 

Тарас Шевченко – співець української слави і волі

 
НапечатьПечатать страницу

Таку назву мало засідання літературної студії вчителів української мови і літератури, що пройшло в рамках освітньо-просвітницького проекту «Вічний як народ» у світлиці Народного Дому «Просвіти». 

Керівник студії Валентина Поплавська (СЗОШ №8) розповіла про Луку Луціва, автора книжки, за матеріалами якої готувалось засідання. Присутні дізнались, що Лука Луців, доктор філософії, член Наукового Товариства ім. Т.Шевченка, літературознавець та літературний критик, належить до української генерації, яка досліджує творчість Тараса Шевченка, зокрема, історичні поеми Кобзаря.

З тематичними повідомленнями виступили Зоя Боєва (СЗОШ №8), Валентина Старушок (СЗОШ №19), Тетяна Балема (НВК №7), Валентина Поплавська (СЗОШ №8). Учасники літературної студії відкрили для себе несподівано особливого Шевченка: Шевченка-історика, який один з найперших сміливо зачепив історію відносин України з Московською державою. Учасники поважного зібрання ознайомилися з виставкою робіт Заслуженого художника України Михайла Андрійчука «Шевченко на Поділлі».

 

 

©Управління освіти Хмельницької міської ради, 2021
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
info@education.km.ua

© Всі права на матеріали сайту education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
За підтримки: Manhattan institute