телефон приймальні
 

Презентація книги

 
НапечатьПечатать страницу

У рамках проекту «Вічний як народ», що присвячений 200-річчю Тараса Шевченка, у Народному Домі Хмельницької міської «Просвіти» відбулось  тематичне засідання керівників методичних об’єднань вчителів української мови та літератури шкіл міста.

За участю голови правління «Просвіти» Зої Діденко та методиста науково-методичного центру Віри Копії було обговорено напрямки реалізації проекту та презентовано нове просвітницьке видання про друзів Тараса Шевченка «Який я щасливий тою нелицемірною дружбою».

Учасники зібрання ознайомилися з книжковою виставкою «Мова – наш останній рубіж», а також підтримали звернення до лідерів опозиції з нагоди Дня української писемності та мови.

 

Персоніфікована презентація книги «Який я щасливий тою нелицемірною дружбою!»

 

30 січня у центральній міській бібліотеці відбулася організована управлінням культури і туризму спільно з управлінням освіти та Хмельницьким міським Товариством української мови ім.Тараса Шевченка «Просвіта» персоніфікована презентація книги «Який я щасливий тою нелицемірною дружбою!»

Тарас Шевченко мав багато друзів. Але найбільше він цінував дружбу десятьох своїх товаришів, про яких розповідається в книзі «Який я щасливий тою нелицемірною дружбою!», що репрезентувала учасникам зустрічі Зоя Олександрівна Діденко.  Допомагали їй у цьому учні шкіл міста, які представляли друзів Тараса Шевченка: Олексій Папаш, учень 9-А класу НВК №9, представляв Григорія Честахівського та Андрія Козачковського; Михайло Сав’юк, учень 11-А класу НВО №5 ім. Сергія Єфремова, – Івана Сошенка та Василя Тарновського; Андрій Бліндер, учень 11-Б класу НВК №10, – Євгена Гребінку та Якова Кухаренка; Іван Варава, учень 11-А класу СЗОШ №1, – Осипа Бодянського; Гнат Лесів, учень 11-А класу СЗОШ №1, – братів Лазаревських (Івана, Федора та Олександра); а про Івана Гудовського та Михайла Щепкіна розповіла відповідальний секретар міської «Просвіти» Тетяна Василівна Мосійчук, яка є одним із упорядників книги.

Відтепер книга «Який я щасливий тою нелицемірною дружбою!» є в усіх бібліотеках та школах міста.

 

 

 

 

 

 

©Управління освіти Хмельницької міської ради, 2021
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
info@education.km.ua

© Всі права на матеріали сайту education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
За підтримки: Manhattan institute