телефон приймальні
 

Засідання літературної студії

 
НапечатьПечатать страницу

 

02 жовтня 2013 року у Хмельницькому обласному літературному музеї відбулося засідання літературної студії вчителів української мови та літератури м. Хмельницького на тему «Подільська Шевченкіана». Учасники зібрання зацікавлено зустріли виступи керівника літературної студії В.О.Поплавської та хмельницької письменниці Ніни Шмурикової-Гаврилюк, які ознайомили присутніх із творами подільських письменників про видатного сина українського народу Т.Г.Шевченка. Виступаючі відзначили, що важко переоцінити значення творчості геніального українського поета для національного мистецтва, адже він глибоко розкрив духовне багатство українського народу, осмислив минуле, сучасне й майбутнє України.

Також Ніна Шмурикова-Гаврилюк представила членам студії  свою поетичну збірку «Два Тараси»: розповіла про історію її створення та прочитала поезії, що увійшли до неї.

 

«У колі Шевченкових друзів»

03.12.2013 року відбулося друге засідання літературної студії вчителів української мови та літератури на тему «У колі Шевченкових друзів» у Народному домі «Просвіти». Перед присутніми виступила Поплавська В.О., керівник літературної студії, яка розповіла про нові видання «Кобзаря» Т.Шевченка.  Учитель української мови та літератури Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка Примак О.В. продемонструвала факсимільне видання «Щоденника» Тараса Шевченка, у якому згадуються імена тих людей, які підтримували поета на засланні. А Уласюк Л.С., учитель української мови та літератури НВО №28 м.Хмельницького, розповіла про друзів Тараса Григоровича, що допомагали йому в останні роки життя. 

 

 

©Управління освіти Хмельницької міської ради, 2021
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
info@education.km.ua

© Всі права на матеріали сайту education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
За підтримки: Manhattan institute