телефон приймальні
 

Обдаровані та талановиті

 
НапечатьПечатать страницу

Знайомтесь – талановитий першокласник!

 

Садиков Константін 2007 року народження, учень 1-В класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу. Він навчається разом з дітьми різних національностей у  четвертому  класі-комплекті.

У віці 5 років Константін самостійно вивчив географічні назви столиць країн Європи та Америки, має ґрунтовні знання з доісторичного періоду нашої планети, вільно користується сучасними інформаційними ресурсами як для навчання так і для саморозвитку. У науках природничого циклу виявляє інтерес до навколишнього, цікавиться походженням предметів та явищ, їх класифікацією. Хлопчик уважний до явищ природи, легко встановлює причинно-наслідкові зв’язки. Йому притаманний високий рівень навичок читання (темп читання вголос 90 слів за хвилину)  і це надає йому перевагу у інших видах навчальної діяльності. В позаурочний час відвідує гуртки англійської мови та журналістики.


 

 

Щорічно за підсумками Рейтингу популярності гімназистів радою наукового гімназійного товариства «Ерудит» гімназії №2 визначаються переможці у номінаціях: «Гордість гімназії», «Відкриття року», «Дослідник року», «Інтелект року».

У 2013-2014 навчальному році переможцями стали:

DSC_0004.JPGВинничук Михайло-Дмитро (11-Б) у номінації «Гордість гімназії». Михайло-Дмитро здобув ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, математики та хімії, ІІ місце – з фізики та економіки,  І місце у Всеукраїнській олімпіаді з астрономії. Захищав честь міста на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки та астрономії і посів ІІ місце,  став учасником ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії і виборов ІІ місце. Пощастило Михайлу-Дмитру і на Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських наукових робіт. Завдяки своїй наполегливості та цілеспрямованості він, здобувши призові місця на міському та обласному рівнях, став переможцем ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу.

У номінації «Дослідник року» перемогла Грома Яна (10-Б), яка посіла ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, ІІІ місце – з історії, екології, правознавства, української мови і літератури, І місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, захищала честь гімназії та області на ІV етапі та здобула ІІІ місце.

 DSC_0001.JPG

DSC_0013.JPG

Переможцем у номінації «Інтелект року» стає той, хто примножив славу гімназії в інтелектуальних змаганнях на обласному та всеукраїнському етапах,  має глибокі знання і є всебічно розвиненим. У 2014 р. це звання з честю носитиме Карга Марина (10-А), завоювавши І місце на ІІ етапі та ІІ місце на ІІІ етапі  Всеукраїнської олімпіаді з економіки та астрономії, ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, математики, української мови і літератури, ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика.

 

 DSC_0011.JPG

 

Сертифікат переможця у номінації «Відкриття року» отримала Мисан Анжеліка (8-Г), здобувши ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ІІІ місце з біології, ІІІ місце у конкурсі знавців рідної мови імені Петра Яцика, І місце на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з російської мови.

 

 

©Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, 2021
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
info@education.km.ua

© Всі права на матеріали сайту education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
За підтримки: Manhattan institute