телефон приймальні

  ВАКАНСІЇ

  Громадське обговорення

  Структура Департаменту

  План роботи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради

  Особистий прийом громадян

  Звернення громадян

  Доступ до публічної інформації

  Замовлення документів про освіту державного зразка у 2017 році

  Нормативна база

  Програми

  Дошкільна освіта

  Загальна середня освіта

  Позашкільна освіта

  Методична робота

  На допомогу вчителям щодо впровадження нових Державних стандартів освіти

  Робота з обдарованими дітьми

  Виховна робота

  Державна підсумкова атестація 2017

  Готуємось до ЗНО-2017

  Оздоровлення 2017

  Хмельницька міська психолого-медико-педагогічна консультація

  Выкуп часов в Одессе

  Модульні дивани

  Новини

  Анонси

  Охорона праці та безпека життєдіяльності

  Обучение за рубежом

  Громадська рада при Департаменті освіти та науки  << Травень 2017 >>
  НдПн Вт Ср ЧтПт Сб
   1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31 

Новини

 
Завершено атестаційну експертизу спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха м.Хмельницього

З 20 квітня по 13 травня 2017 року відбулася атестаційна експертиза спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха м.Хмельницього. Відповідно до наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 13.05.2017 року № 158 "Про результати проведення атестаційної експертизи спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха м.Хмельницього" підтверджено право спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха м.Хмельницього на надання базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка за відповідний рівень освіти.

13 Травня 2017 р.
.

Шановні учні, учителі та батьки, просимо дати щирі відповіді на питання анкети з питань профілактики ризикованої поведінки учнів.

13 Травня 2017 р.
Європейські перегони

21 травня - знаменна дата - день Європи. Саме цій події була присвячена гра-вікторина “Український вибір - євроінтеграція”, у якій брали участь талановиті, наполегливі школярі-переможці відбіркового туру, який відбувся 26 квітня 2017 року. 4 травня в колегіумі імені Володимира Козубняка зустрілися команди “Чансі” ліцею №17, “Євросіті” загальноосвітньої  школи №8 та команда “Unitas” загальноосвітньої  школи № 29. На переможців чекав розкішний подарунок -  поїздка до  Польщі під час літніх канікул.

           Спостерігали за боротьбою, аби була вона чесною і безкомпромісною, непохитні лідери  з “Нової генерації міста” Володимир Анікін та Анна Кучер.  А оцінювало конкурси непідкупне  та надзвичайно поважне журі: Надія  Орловська, координатор дослідно-експериментальної роботи, методист науково-методичного центру виховної роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Наталія Солтис та Олександр Дейнега, методисти департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради; Ольга Валькова, методист Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, координатор роботи ради міського учнівського самоврядування “Нова генерація міста” та Любов Філіпчук, завідуюча відділом організаційно-масової роботи Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
Детальніше...

13 Травня 2017 р.
"Альборадо" відзначив 20-ліття

20-літній ювілей відзначив Народний художній колектив ансамбль стилізованого бального танцю “Альборадо” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. З нагоди цієї події у обласному академічному музично-драматичного театрі ім. М. Старицького відбувся святковий концерт, на який керівники народного художнього колективу Наталія та Олександр Мильнікови запросили усіх поціновувачів мистецтва танцю, батьків дітей. Від міської влади учасників та керівників ансамблю привітала заступник міського голови Галина Мельник. Під час святкового дійства колектив ансамблю також отримав вітання і подарунки від департаменту освіти та науки, управління культури і туризму, Палацу творчості дітей та юнацтва, численних друзів і колег, зокрема з Івано-Франківська, Одеси та інших міст.

13 Травня 2017 р.


©Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, 2021
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
info@education.km.ua

© Всі права на матеріали сайту education.km.ua охороняються
у відповідності з законодавством України.
Копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено.
За підтримки: Manhattan institute